Teröristler MHP bayraklarını böyle koparmışlar!

Teröristler MHP bayraklarını böyle koparmışlar!
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, günler öncesinde Dilovası Etkili Sandık Görevlileri programında 24 Haziran’a kadar kışkırtma ve yanlış bilgilere karşı teşkilatları provokasyon konusunda uyarmıştı. O uyarının üzerinden kısa süre sonra MHP Başiskele teşkilatında yaşanan bir olay İl Başkan Ünlü’nün ne kadar önemli bir uyarı yaptığını ortaya koydu(!) MHP’NİN BAYRAKLARI KESİLDİ! MHP Başiskele İlçe Başkanlığı 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında önceki akşam ilçe binasını üç hilal bayrakları ile donattı. Sabah saatlerinde ise MHP bayraklarının kesilmiş halde bulunması üzerine teşkilatlar harekete geçti. Bayrakların kesilmesini farklı noktalara çekilerek siyasi bir kaos oluşturulmak isteyenlere karşı MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, konu hakkında emniyet güçlerine bilgi verilmesi ve şikayetçi olunması talimatını verdi. 

GERÇEK KISA SÜREDE ORTAYA ÇIKTI 

MHP bayraklarının bilerek kesildiği dedikodularına karşılık teşkilatlara MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, emniyetten gelecek bilgilendirmenin beklenmesi talimatını verdi. Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı çalışma sonrası gerçek ortaya çıktı. Olay yeri kamera görüntüleri izlendiğinde MHP bayraklarının birileri tarafından değil, bayrakların olduğu bölgede yiyecek yemeye çalışan sokak köpekleri tarafından kopartıldığı ortaya çıktı. SABIRLI VE FİTNEYE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ Olayın ardından değerlendirmede bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Türkiye böyle zorlu bir süreçten geçerken, liderimiz bu kadar yükü omzuna almışken, MHP Kocaeli her konuda dikkatli olacaktır. Birileri özellikle kıvılcım çıkarmayı planlarken, biz bir adım için beş defa düşüneceğiz. Sabırlı ve soğukkanlı olacağız. Olayın gerçeğini emniyet yetkilileri ortaya çıkarmıştır. Kendilerine tekrardan teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Y

EMEK YEMEYE ÇALIŞAN KÖPEKLER KOPARTMIŞ 

Olay hakkında bilgilendirmede bulunan MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ise “24 Haziran seçimleri için binamızı bayraklarla donattık. Ertesi sabah birileri tarafından bayraklarımızın kesildiği ve yerlerde olduğu söylendi. İlçe binamızın önüne geldiğimizde baktık, gerçekten kesilmiş gibi. Bir de seçim dönemi. Durum hakkında il başkanımı bilgilendirdim. Sonra emniyete haber verdik. Söylendiği gibi olmadığı köpekler tarafından yemek yerken yapıldığını öğrendik. Tekrardan ilçe emniyet personeline ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER