Meral Akşener'in sosyal medya uzmanı Kerim Çoraklık azılı FETÖ'cü çıktı

İlkesizler İttifakı'nın kurucularından Meral Akşener'in partisi İP'in sosyal medya ekibinin başında bulunan Kerim Çoraklık'ın azılı bir FETÖ'cü olduğu ortaya çıktı. FETÖ'cü Kerim Çoraklık'ın örgüt üyeliğinden tutuklanıp daha sonra serbest bırakıldığı da gün yüzüne çıktı.

Meral Akşener'in sosyal medya uzmanı Kerim Çoraklık azılı FETÖ'cü çıktı
 Milli iradenin Cumhur İttifakı'na karşı ilkesizler ittifakı kuran partilerin FETÖ ile bağlantıları bir bir ortaya çıkıyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun çok sayıda danışmanının FETÖ'cü çıkmasının ardından şimdi de ittifak kurdukları Meral Akşener'in İP'inin FETÖ ile bağlantıları ortaya çıktı.Meral Akşener'in proje partisi İP'in sosyal medya ekibinin başında bulunan Kerim Çoraklık'ın azılı bir FETÖ'cü olduğu ortaya çıktı.

Kerim Çoraklık'ın attığı tweetlerde hükümetin başta FETÖ olmak üzere terör örgütleri ile mücadelesini her fırsatta eleştirildiği, terör örgütünün elebaşı Gülen'e de methiyeler dizdiği görüldü.

ÇORAKLIK'LIK FETÖ'DEN TUTUKLANMIŞ

FETÖ'cü Kerim Çoraklık'ın örgüt üyeliğinden tutuklandığı ancak daha sonra serbest bırakıldığı da belirlendi. (Star.com.tr)

 Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER