'Sahtekârsınız desek kızarlar'

CHP'de koltuk kavgası gün geçtikçe büyüyor. Parti içindeki atışmalar sosyal medya hesapları üzerinden devam ederken bir tweet de AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan geldi.

'Sahtekârsınız desek kızarlar'

24 Haziran seçimlerini kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi'nde koltuk kavgası gün geçtikçe büyüyor. CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koltuğu bırakmamak için çabalarken, cumhurbaşkanı adayı ve Kılıçdaroğlu'nun en büyük rakibi Muharrem İnce'nin taraftarları ise imza toplayıp, kurultaya giderek Kılıçdaroğlu'nu koltuktan etmeye çalışıyor.

UMUT GALİP GELECEK DEMİŞTİ

İmza tartışmasında Muharrem İnce bir tweet atarak yine Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenmiş ve şunları yazmıştı:

“Partimdeki gelişmeleri ibretle ve üzülerek izliyorum. Koltuğa yapışanlar kalkmamak için her yolu deniyor, her yola başvuruyor. Her şeye rağmen umut galip gelecek, değişim çok yakında.”

TEK ADAM DEĞİL, CHP ÖNEMLİ

İnce'nin bu sözlerine Kılıçdaroğlu taraftarı Tuncay Özkan, Twitter’dan, “Sıradan ve kaba bir adamın kahraman gibi gösterilmesini sağlayacak koşulları ve durumu yaratan mücadeleler tarihte ortaya çıkabilirler.' Ama bunların tarihi esir almalarına asla izin verilmez. CHP KENDİ DİYALEKTİĞİNDEN KOPARILAMAZ. Tek adamlar değil CHP önemli." karşılığını vermişti.

Parti içindeki atışmalar sosyal medya hesapları üzerinden devam ederken bir tweet de AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan geldi:

“Sıradan ve kaba bir adamı bu ülkeye cumhurbaşkanı yapmaya kalktılar. Sahtekârsınız desek kızarlar!”

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER