Şarkıcı Berkay'dan ilk açıklama

Futbolcu Arda Turan ve Berkay'ın kavgasının ardından Berkay cephesi sessizliğini bozdu! Berkay'ın avukatı açıklama yaptı. Berkay eşi Özlem Ada'dan ve Aslıhan Doğan'dan özür diledi! Berkay daha sonra bu açıklamayı sosyal medya hesabından da paylaştı

Şarkıcı Berkay'dan ilk açıklama

Emirgan'da bir eğlence mekanında yaşanan tartışmada Arda Turan, Berkay'a kafa attı ve burnunu kırdı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'i sözlü taciz ettiği iddia edilen ve daha sonra Berkay'ın olduğu hastaneye giden Arda Turan, şarkıcıya 'Bu olaya inanıyorsan al bana sık' dedi. Bir süre sonra Arda Turan’ın silahı ateş aldı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

BERKAY HASTANEDEN TABURCU OLDU

Olayın ardından Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer açıklama yaptı. Avukat açıklama yaparken Berkay hastaneden taburcu oldu.

Berkay daha sonra Instagram hesabından bir açıklama yayınladı! Olayların ardından ilk kez paylaşım yapan Berkay, eşinden ve Aslıhan Doğan'dan özür diledi.

Berkay açıklamasında 'Erkek adam kavga da eder ve kavgada yumruk sayılmaz. Ancak yanına gelerek "Eşimi eve bırakıp yarım saate geleceğim" diyen bir kişiye kafasını çevirip başka bir kişiyle konuştuğu sırada habersizce ve yandan yapılan saldırı bir aciz ve korkak bir saldırıdır.

Kendisine de arkadaşlarına da ve oraya girmek isteyen herkese şunu söyledim:
'Şikayetçi olmamamı istiyorsunuz tamam olmayayım ancak 2 şartım var.
1- Eşimden, kendi eşinden benden ve kamuoyundan bu davranış ve hareketleri için utanç duyduğunu söyleyerek özür dileyecek.

2-Sözle tacizin utancını duyduğunu söyleyecek ve ondan sonra biz onunla erkek erkeğe konuşacağız. Bunları söylerse davadan vazgeçebilirim' dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER