Kahraman askerlerimiz cevap veriyor

Kahraman askerlerimiz cevap veriyor

   AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "PKK terör örgütü bir cinayet şebekesi olduğunu yine gösterdi. 13 masum vatandaşımızı canice öldürdü. Bu alçak cinayet şebekesine gereken cevabı kahraman askerlerimiz veriyor" dedi.
    Adalet ve Kalkınma Partisi Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden, Irak'ın kuzey bölgesinde yer alan Gara'da 13 sivil vatandaşın PKK'lı teröristlerce şehit edilmesi üzerine açıklamalarda bulundu. AK Parti Sözcüsü Çelik'in paylaşımında şu ifadeler yer aldı:
"PKK terör örgütü bir cinayet şebekesi olduğunu yine gösterdi. 13 masum vatandaşımızı canice öldürdü. Bu alçak cinayet şebekesine gereken cevabı kahraman askerlerimiz veriyor. 13 masum vatandaşımızın öldürülmesi tüm insanlığa saldırıdır.
    Bu cinayet şebekesi ile hem ülkemizin güvenliğini savunmak hem de insanlık adına mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu cinayet şebekesine silah verenler, kendi ülkelerindeki mahkemelerde bunları aklayanlar, bu cinayetler karşısında sessiz kalanlar cinayetlere ortak oluyorlar.
    Bu cinayet şebekesine karşı en kararlı mücadeleyi veriyoruz. Bunlara destek verenlerin ve bu cinayetlere sessiz kalanların siyasi projelerini yok edeceğiz. Masum vatandaşlarımıza rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER