Haberiniz.com.tr’nin aktardığı bilgilere göre, Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Erdoğan Erhan şunları ifade etti:

“Bugün 13 Kasım, Taksim’de geçen yıl yaşanan kanlı terör saldırısının birinci yıl dönümü.

Hatırlayacağımız gibi 13 Kasım 2022’de Taksim İstiklal Caddesi’nde sınırlarımızdan kaçak giren Suriye uyruklu bir teröristin TNT patlayıcı dolu çantayı bırakması ve çantanın uzaktan patlatılması sonucunda 6 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 99 vatandaşımız da yaralanmıştı.

Bu terör saldırısında anne Arzu ve kızı Yağmur’u, baba Yusuf ve kızı Ecrin’i,  Adem beyi ve eşi Mukaddes hanım hayatını yitirmişti. Allah’tan rahmet diliyoruz, mekanlarının cennet olmasını diliyoruz.

Zafer Partisi olarak, terörü şiddetle lanetliyoruz, teröre destek verenleri de, sebep olanları da şiddetle lanetliyoruz. Vatandaşımıza karşı yapılan terörün bizi asla korkutamayacağı, yıldıramayacağını herkesin bilmesini istiyoruz. Ayrıca özellikle belirtmek istediğimiz bir konu daha var. Bu teröristlerin hudutlarımızdan nasıl geçtiğini öğrenmek istiyoruz. Bu milletin hudutları namustur.

Hudutlarımız dâhil gerekli tedbirlerin alınmasını bekliyoruz. Çünkü Zafer Partisi olarak; milli birlik ve bütünlüğümüz için, iç güvenliğimizi ve toplumsal huzurumuz için yüce Türk Devletinin bekasını esas alıyoruz. Hudut, namustur. Vatan, namustur. Bayrak ve sancak namustur. Yüce Türk Milleti’nin varlığının devamı namustur.

Kulis: Bahçeli için "bardağı taşıran son damla!" Kulis: Bahçeli için "bardağı taşıran son damla!"

Zafer Partisi olarak, Kuvayı Milliye’dir.

Atatürk’ün izinde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yanında vatanımızı ve ailelerimizi içeriden ve dışarıdan yapılabilecek her türlü tehdide karşı savunacağız.