AKP Sözcüsü Çelik'ten CHP Lideri Özel’e sert “suç ortağı” yanıtı: "Saygısız" AKP Sözcüsü Çelik'ten CHP Lideri Özel’e sert “suç ortağı” yanıtı: "Saygısız"

Osmanlı Ocakları ve Ocak Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, Büyük Türkiye Partisi’nin partisine katıldığını açıkladı.

YSK’nın 31 Mart Yerel Seçimleri'ne katılabilecek 36 partiden biri olarak bildirdiği Büyük Türkiye Partisi, Osmanlı Ocakları ve Ocak Partisi’ne katıldı.

Kadir Canpolat, “Biz Ocak Partisi olarak medeniyetimize sarılıyoruz. Ecdadın izini Cumhuriyetin değerlerinde yapıyoruz. Günümüz şartlarında hayatın bize sunmuş olduğu imkanlar, teknoloji, bilim, sanat, edebiyat, bunların hepsinin üzerinde Osmanlı medeniyetinin üzerine bir tuğla koymak değil niyetimiz. Biz onların tozunu bile alabiliyorsak ne mutlu bize” dedi.

Canpolat, her geçen gün Türk milletini buluşturma, kavuşturma, eğitim seviyesini yükseltme, suç oranlarını azaltma yolunda emin adımlarla devam edeceklerini dile getiren Canpolat, tüm Büyük Türkiye Partisi adına Hüseyin Durmaz’a rozetini takdim etti.