Usta oyuncu Kadir İnanır'dan kötü haber Usta oyuncu Kadir İnanır'dan kötü haber

Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, ülkesinde eğlence dünyasının aranan bir figürü olan Wanda Nara ile 2014'te aşk yaşamaya başladı.

Icardi ile ilk tanıştığında Maxi Lopez ile evli olan ve üç çocuk doğuran Nara, daha sonra Lopez'den boşanarak çocuklarının velayetini aldı.

Boşanmanın ardından ilişkisi başlayan çiftin iki çocuğu daha oldu.

AYRILIK RESMİLEŞTİ

30 yaşındaki Mauro Icardi ile 37 yaşındaki Wanda Nara arasındaki ayrılık dedikoduları, Nara'nın son açıklamasıyla resmilik kazandı.

Nara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Icardi ile ayrıldıklarını duyurdu.

"SUÇLANACAK KİMSE YOK"

Nara, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

Sonları ne kadar zor olsa da benim için o kadar zor. Televizyonu açmam ya da gerçek olmayan iddiaları izlemem gerekiyor. Ama bunu kabul ediyorum çünkü bu benim sorunumun, kim olduğumun bir parçası. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken bin kez daha denemek de hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu ilişkiye hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız devam etmek zorundayım. Suçlanacak kimse yok ve üçüncü şahıslar da yok, aramızdaki şey her zaman dışarıdan daha güçlüydü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla. Saygınız için teşekkür ederim.

Editör: Burak Hakkı Polat