Soytarılık yaparak insanları eğlendirmekle bilinen Şahan Gökbakar, Marmaris'in ıssız bir koyunda bulunan yeni evinde objektiflere yansıdı. Ailesiyle gözden uzakta bir yaşam sürdürmek isteyen Gökbakar'ı koya gelen tekneler rahat bırakmadı.

DÜRBÜNLE TEKNE KOVALIYOR

Koya gelen diğer tekneleri tek tek yollayan Gökbakar, çalışanlarını seferber etti.

Evlerinin önündeki plaj kumunu kendilerinin döktürdüğünü söyleyen Gökbakar, uzun uğraşlar sonrası gelen tekneleri koydan çıkartmayı başardı.

Eline aldığı dürbünle koya gelen tekneleri inceleyen Gökbakar’ın bu hali şaşkınlık yarattı.

ŞAHAN'IN YERİ

Akşam saatlerine yakın teknesinden ayrılıp yeni evine geçen Şahan Gökbakar’ın ilk işi “Özel mülktür girilmez” tabelası asmak oldu. Gelen teknelerden rahatsız olan Gökbakar, her yere tabeladan astı.

BU EV İÇİN 13 MİLYON HARCADI

Ünlü komedyenin pandemi öncesi 10 milyon TL’ye aldığı öğrenilen yeni evi için 3 milyon TL de masraf yaptığı iddia ediliyor.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öte yandan Şahan Gökbakar’ın, Muğla’nın Marmaris ilçesinde sadece deniz yoluyla ulaşım sağlanan bölgede satın aldığı mülke iskele yaptırıp “Özel mülktür” tabelası astığı öne sürüldü.

Yeşil ve mavinin her tonunun buluştuğu eşsiz koyda teknelerden ünlü komedyeni görüp fotoğraflarını çeken kişiler sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Çıkan paylaşımlar ve haberler ardından Muğla İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü alan ile ilgili inceleme başlattı.

KAÇAK İSKELE YAPTIRDI İDDİASI

İddialara göre iskelenin kaçak olduğu, tonozların kaldırılması ve kıyı kanununa direkt muhalefet yapıldığı öğrenildi.

Aday listeleri için süre doldu Aday listeleri için süre doldu

Satın alınan mülk ve iskele ile ilgili olarak, Marmaris Belediyesi mülkün kendi sorumluluk alanlarında olmadığını, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ise konuyla ilgili bir talep gelmediği öğrenildi.