İstanbul Eyüpsultan'da ehliyetsiz araç kullanarak bir kişinin ölümüne neden olan 17 yaşındaki T.C. ve annesi Eylem Tok, ABD'de görüntülendi. Ancak, yaşanan skandal bir olayın ardından sosyal medyaya düşen yeni bir video, bu görüntüleri gölgede bıraktı.

Eski Belediye Başkanı Ekrem Yavaş'tan tepki çeken paylaşım! Eski Belediye Başkanı Ekrem Yavaş'tan tepki çeken paylaşım!

Eylem Tok'un oğlu T.C. ve arkadaşlarının, kaza sonrasında ambulans çağırmak yerine "Böyle şansı s…" diye video çekerek TikTok'ta paylaşmaya çalıştıkları ortaya çıktı. Video, Türkiye kamuoyunda büyük bir tepkiyle karşılandı.

Kazanın hemen ardından ambulans çağırmak yerine bu tür skandal bir davranışta bulunan T.C. ve arkadaşlarının videosu, internette hızla yayılarak geniş yankı uyandırdı. Bu skandal video, kazanın sosyal medyada daha fazla tartışılmasına neden oldu ve toplumda büyük infiale yol açtı.

Olayın ardından Türkiye'de adli süreç devam ederken, sosyal medyada paylaşılan bu skandal video da kamuoyunun büyük tepkisini çekti. Ehliyetsiz araç kullanma ve kaza sonrası insan hayatını önemsememe gibi sorumsuz davranışlar, toplumun geniş kesimlerinden kınandı.