2010 yılında nikah masasına oturan ve ikiz kızları dünyaya gelen Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı, geçtiğimiz sene tek celsede boşanmış, ayrılığın ardından Nagehan Alçı'dan dikkat çeken açıklamalar gelmişti. 

Alçı, daha fazla susmak istemediğini söyleyerek ilk olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapmıştı. Son olaraksa Nevşin Mengü'ye konuk olarak evliliğiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia eden Alçı'nın açıklamalarının ardından Kütahyalı'dan yanıt geldi.

"RASİM PARAMI ELİMDEN ALIYORDU, ÖFKESİ DİNMİYORDU"

Uzun yıllardır evliliğinde ciddi sorunlar yaşadığı Rasim Ozan Kütahyalı'dan çocukları için hemen boşanamadığını söyleyen Nagehan Alçı, "Benim kazandığım parayı Rasim'in 'Sen anlamazsın' diyerek elimden alıyordu. Parayı göndermezsem ondan kurtulamazdım. Rasim tarafından ben para cahili ilan edilmiştim. Para ortak hesaptaydı ama onu boşaltmış. Bir şiddetinde eve polis çağırdım. Yaşadıklarımı sineye çektiğim için kendime çok kızıyorum. Bir süre sonra o kısır döngüye girdiğinde insan sesini çıkaramaz hale geliyor. Rasim'in öfkesi dinmediği için kaç gece elimde bıçakla beklediğimi biliyorum. Rasim işsiz kaldığında ben baktım. Kimse onun yüzüne bakmazken ben onun herkesi arardım. Gecenin bir yarısı ben uyurken ışıkları açıp 'Beceriksiz sen benim için bir şey yapmıyorsun' derdi" ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLARIMA BENİM KÖTÜ GÖRÜNDÜĞÜM VİDEOYU İZLETİRDİ"

Alçı ifadelerine şu şekilde devam etti:

Bir keresinde benden bir şey istedi ve yaptıramadı. Çok kızmıştı. Hiç unutmuyorum ve ortamdan kaçmıştım. Geri geldiğimde çocukları televizyon karşısına oturtturmuş ve benim yıllar önceki bir videomu açmış. Rasim'le evlenmeden önce gazetecilik yaptığı için arada televizyon programlarına katılıyordum. Benim böyle kötü göründüğüm bir yayını bulmuş. Şu halimden 3-4 kilo fazlayım ve çok da özenli giyinmediğim için yorgun ve paspal göründüğüm bir yayın. Onu çocuklara açmış ve beni parmağıyla göstererek 'Çocuklar işte anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Onu ben yarattım' dedi.

RASİM OZAN KÜTAHYALI'DAN İLK CEVAP

Gerçek Gündem'in haberine göre Rasim Ozan Kütahyalı, "Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem" diyerek Alçı'nın açıklamalarından sonra sürekli arandığını söyledi.

"KAFAMI KESSELER NAGEHAN ALEYHİNDE KONUŞMAM"

Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı:

Fahiş fiyatlarda 'panik indirimi' Fahiş fiyatlarda 'panik indirimi'

Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar.

Editör: Burak Hakkı Polat