Bayram namazında nabız yükseldi! Özgür Özel neden sinirlendi? Bayram namazında nabız yükseldi! Özgür Özel neden sinirlendi?

Halk TV ekranlarına konulan Dervişoğlu, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener'e yardımcılık teklif etmiş olabilir mi?' sorusunu, "Böyle bir şeye ihtimal vermek istemem, ihtimal vermem. Gündeme gelmiş olabileceğini bile düşünmüyorum. Sayın Meral Akşener'in böyle bir şeyin teklif edilebileceği karakterde biri olmadığını biliyorum. Bu teklifi bana yapması ile aynı anlama gelir" şeklinde yanıtladı. 

Müsavat Dervişoğlu, "Sayın genel başkanımız nezaket göstererek böyle bir görüşme yapacağını bana bildirdi. Ben de kendisine teşekkür ettim. Dolayısıyla 'neler konuşacaksınız' türünden bir konuya girmedim. O da bir şey söylemedi. Ama yine büyük bir nezaket göstererek görüşmeden sonra bana telefon açarak bilgilendirdi. Spekülasyonlara vesile olacak değerlendirmeler olmamış. Dolayısıyla ben konuyu devlet ve siyaset hayatında büyük görevler üstlenmiş kişilerin mutat görüşmesi olarak telakki ediyorum." dedi.