Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz partisinin 55 belediye başkan adayını açıkladı.

1    KAHRAMANMARAŞ/ ÇAĞLAYANCERİT    BÜYÜKŞEHİR İLÇE    HASAN ONARAN

2    MUĞLA/ FETHİYE    BÜYÜKŞEHİR İLÇE    MUHAMMET KÖKTEN

3    ÇORUM/MECİTÖZÜ    İLÇE    OKAN ARIK

4    ÇORUM/ORTAKÖY    İLÇE    RAMAZAN ÖNCÜL

5    ÇORUM/ OĞUZLAR    İLÇE    ALİ YARBAŞI

6    AĞRI/ ELEŞKİRT    İLÇE    FESİH KÖSEN

7    AĞRI/ PATNOS    İLÇE    BİLAL ŞİMŞEK

8    AĞRI/ TAŞLIÇAY    İLÇE    HÂKİM TAŞDEMİR

9    BİLECİK/ BOZÜYÜK    İLÇE    BAHADIR ÇETİN

10    BİLECİK/ GÖLPAZARI    İLÇE    İBRAHİM CEBECİ

11    BİLECİK/ İNHİSAR    İLÇE    ABDULLAH TÖRENCİ

12    BİLECİK/ OSMANELİ    İLÇE    ÖMER OYAR

13    BİLECİK/ PAZARYERİ    İLÇE    GÖKHAN DEĞİRMEN

14    BİLECİK/ SÖĞÜT    İLÇE    İSMET SEVER

15    BİLECİK/ YENİPAZAR    İLÇE    İLHAN ÖZDEN

Erdoğan’dan başsağlığı mesajı! Erdoğan’dan başsağlığı mesajı!

16    HAKKÂRİ/ ÇUKURCA    İLÇE    NACİ SEVİNÇ

17    HAKKÂRİ/ DERECİK    İLÇE    ERKAN KAYA

18    HAKKÂRİ/ ŞEMDİNLİ    İLÇE    HALİM YILDIRIM

19    IĞDIR/ ARALIK    İLÇE    ÜMİT OK

20    IĞDIR/ KARAKOYUNLU    İLÇE    BAYRAM ALİ BALLI

21    IĞDIR/ TUZLUCA    İLÇE    SİNAN KELAT

22    ISPARTA/ ŞAKİRKARAAĞAÇ    İLÇE    MEVLÜT KARATAŞ

23    ISPARTA/ ULUBORLU    İLÇE    GÜLER KÜÇÜKEROĞLU

24    ISPARTA/ YENİŞARBADEMLİ    İLÇE    MEVLÜT BAYSAL

25    KASTAMONU/ DADAY    İLÇE    NECMETTİN PİRCİ

26    KIRKLARELİ/ KOFÇAZ    İLÇE    LEVENT ŞENOL

27    MUŞ/ BULANIK    İLÇE    KASIM ÖZENÇ

28    MUŞ/ HASKÖY    İLÇE    CEMAL ORBAY

29    MUŞ/ KORKUT    İLÇE    MEHMET ALİ SÖYLEMEZ

30    MUŞ/ MALAZGİRT    İLÇE    MUSTAFA YILDIRIM

31    MUŞ/ VARTO    İLÇE    SERACEDDİN SOLHAN

32    SİİRT/ BAYKAN    İLÇE    ABDURRAHMAN DİLMAÇ

33    SİİRT/ ERUH    İLÇE    TAHİR KESKİN

34    SİİRT/ KURTALAN    İLÇE    KAMURAN SÖZUNCU

35    SİİRT/ PERVARİ    İLÇE    ALİ BATUR

36    SİİRT/ ŞİRVAN    İLÇE    ERTUNÇ ENSARİOĞLU

37    SİİRT/ TİLLO    İLÇE    ADİL ALKIN

38    SİNOP/ ERFELEK    İLÇE    FERHAT KÖKLÜ

39    SİNOP/ GERZE    İLÇE    MUSTAFA ÖZ

40    SİNOP/ TÜRKELİ    İLÇE    SATI GÜREL

41    SİVAS/ ULAŞ    İLÇE    TURAN İLBEY

42    ŞIRNAK/ BEYTÜŞŞEBAP    İLÇE    MAZLUM GÜLER

43    ŞIRNAK/ GÜÇLÜKONAK    İLÇE    NAZMİ YILMAZ

44    ŞIRNAK/ İDİL    İLÇE    BÜLENT ŞEKİRDEN

45    ŞIRNAK/ SİLOPİ    İLÇE    MEHMET KARAHANLI

46    ŞIRNAK/ ULUDERE    İLÇE    NAZMİ AKYÜREK

47    TUNCELİ/ ÇEMİŞGEZEK    İLÇE    HASAN HAYRİ KANDU

48    TUNCELİ/ HOZAT    İLÇE    TAYYAR ORHAN

49    TUNCELİ/ MAZGİRT    İLÇE    NİYAZİ KORKMAZ

50    TUNCELİ/ NAZIMİYE    İLÇE    CANER TURMUŞ

51    TUNCELİ/ OVACIK    İLÇE    KAMİL ARSLAN

52    TUNCELİ/ PERTEK    İLÇE    İRFAN SAĞLIYAN

53    TUNCELİ/ PÜLÜMÜR    İLÇE    ASIM KOÇOĞLU

54    ZONGULDAK/ KİLİMLİ    İLÇE    SERDAR YARALI

55    ZONGULDAK/ KOZLU    İLÇE    MUHAMMET ÖZDEMİR (TÜRKGÜN)