Gece saatlerinde başlayan şiddetli yağmur, İstanbul'da yaşamı olumsuz etkiliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi ve özellikle İstanbul için şiddetli yağış ve rüzgar uyarısında bulundu. Hava sıcaklığının ise iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

İstanbul Valisi Davut Gül, son değerlendirmelere göre İstanbul'da halen kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde devam eden rüzgarın, etkisini artırarak kuvvetli fırtına ve yer yer tam fırtına şeklinde eseceğini kaydetti.

Hava sıcaklıklarının bugün hissedilir derecede azalarak 6-8 derece civarına düşeceğinin tahmin edildiğini aktaran Gül, yağışların İstanbul genelinde pazar günü yer yer yağmur şeklinde olmasının beklendiğini belirtti.

Kilo vermek isteyenler, kilosunu korumak isteyenlere brokoli köftesi tarifi! Kilo vermek isteyenler, kilosunu korumak isteyenlere brokoli köftesi tarifi!

Vali Gül, kuzey ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmurun görülebileceğinin tahmin edildiğini aktararak, vatandaşları kuvvetli rüzgar ve fırtınanın kara ile denizde meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyardı.