Kırmızı Oda'ya rakip çıktı!

Kırmızı Oda'ya rakip çıktı!

Türk izleyicisi derdini ekranda psikoloğa döken sıradan insanların hikayelerini konu alan dizi formatını beğendi. Kırmızı Oda dizisinin 2020 yılında getirdiği ses ve izlenme oranları yapımcıları benzer formatta diziler yapmaya yöneltti. Bu anlamda ilk adım dijital yayın hayatına yeni bir soluk getiren Gain'den geldi.

Gain Medya, TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda'ya rakip olacak dizisini açıkladı. "Terapist" isimli dizide Dolunay Soysert, Muhammet Uzuner gibi isimler bulunuyor.

Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral'ın paylaştığı TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya rakip geliyor.

Şimdilik sadece mobil platformda yer alan Gain Medya'nın Kırmızı Oda'ya rakip olacak dizisi Terapist "Geçmiş asla geçmemiş ve geçmeyecek" sloganıyla tanıtıldı.

Dolunay Soysert, Muhammet Uzuner, İlayda Alişan, Murat Kılıç, Zeynep Çamcı ve Diriliş Ertuğrul'da Vasilyus'u canlandıran Çağdaş Onur Öztürk gibi ünlü isimlerin yer aldığı Terapist dizisi bakalım dijital mecrada nasıl bir etki yaratacak?

YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynep
zeynep - 2 hafta Önce

yeni bir şey yapmayın tutulanı taklit edin

SIRADAKİ HABER