tv100.com yazarı Barış Yarkadaş, AK Parti 26. Dönem Milletvekili Mehmet Metiner, hukukçu Mücahit Birinci, ceza hukukçusu Prof. Dr. Hasan Sınar, gazeteci Fatih Atik, hukukçu Mücahit Birinci, Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına konuk oldu.

Yayına bağlanan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kuleyin, "Biz Altılı masadan kalkmadık. Bizi altılı masadan kovdular. Masadan kovulduk, masaya dönerken kandırıldık." dedi.

İYİ Parti'ye yönelik sürekli bir algı operasyonu var. Akşener'in Uşak'taki ifadesi çok net, 'partimize bir savaş açılmışsa hodri meydan' diyor. Biz İYİ Parti'yi kurarken çok zorluklarla geldik.

Özel’den "generallere af" açıklaması Özel’den "generallere af" açıklaması

"İSTİFA EDEN ARKADAŞLARA SAYGI DUYDUK"

Altılı masa ve seçimlerden sonra parti olarak özeleştirimizi yaptık, kongremizi yaptık. Genel başkanımızı seçtik ve yeni divan-idare kurulunu oluşturduk. Bütün seçmenlerimiz seçim zamanı "ne zaman bu PKK'dan, Kandil'den kurtulacaksınız?" dedi. Doku uyuşmazlığını görerek almış olduğumuz bir karar vardı, seçimlere hür ve müstakil olarak seçimlere gitmek. Hür ve müstakil olarak seçime gireceğini belirten bir parti hiç bu kadar içeriden ve dışarıdan bu kadar yıpratılır mı? Bizler GİK üyeleri olarak 2 kere karar aldık. Parti içindeki bazı arkadaşlar itirazlarda bulundu. GİK kararlarına uyulmuyorsa istifa seçeneği var. İstifa eden arkadaşlara saygı duyduk.