Filenin Sultanları’nın başarılı smaçörü Hande Baladın, geçirdiği sakatlık nedeniyle VNL (Milletler Ligi) final etabında yer almayacağını açıkladı.

İstanbul’a dönen ve tedavisine başlanılan Hande Baladın, sakatlığıyla ilgili son durumu duyurdu.

Paris Olimpiyat Oyunları'nda takımıyla birlikte olacağının müjdesini veren Baladın, "Herkese merhaba. Son günlerde sakatlığım nedeniyle yükselen endişeleri ve göndermiş olduğunuz geçmiş olsun mesajlarının farkındayım. Bu nedenle endişelerinizi biraz olsun giderebilmek için sizlerle duygularımı paylaşmak istedim” dedi.

FIFA'dan Galatasaray'a Tete cezası FIFA'dan Galatasaray'a Tete cezası

Başarılı smaçör, sağlık durumuyla ilgili “Maalesef VNL final etabında yer alamayacağım. Fakat bu kısa ara yalnızca küçük bir iyileşme ve güçlenme süreci olacak benim için. Bu süreçte attığınız mesajlar ve dilekleriniz benim için çok güçlü bir motivasyon kaynağı. Bunun için çok teşekkür ederim. Hepimizin en büyük hayali ortak. Hayalimizin gerçek olması için takım arkadaşlarımın yanına daha da güçlü döneceğime dair inancım tam” dedi.

Hande Baladın sözlerini ise “Paris’te bir an önce ay yıldızlı formaya kavuşup, sizlerin de desteği ve inancıyla birlikte çok güzel başarılara imza atmayı dört gözle bekliyorum. Yarınki maç için takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Sahada yanınızda olamasam da tüm kalbim sizlerle kızlar! Paris’te görüşmek üzere” diyerek bitirdi.

Editör: Burak Hakkı Polat