Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, “şampiyon olduğumuz sezondaki gibi” diyerek açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, kulüp dergisinin 219’uncu sayısına açıklamalarda bulundu. Başkan Doğan, Türkiye Kupası’nı kazanamamanın üzüntüsünü derinden yaşadıklarını buna karşın buradan çıkaracakları derslerin kendilerine yol gösterici olacağını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarına başladıklarının altını çizen Doğan, "Önümüzdeki sezon için aylar öncesinden başlayan hazırlıklarımız son hızıyla devam ediyor. Aynı şampiyon olduğumuz sezonun öncesindeki gibi teknik direktörümüz Abdullah Avcı ile birlikte titiz bir mesainin ortasındayız. Sponsor desteğimizi büyütüyoruz ve tesisler, altyapı, eğitim modelleri gibi birçok alanda söyleyecek onca şeyimiz olmasına rağmen, bugün bu sayfada bunları anlatmak istemiyorum. Türkiye Kupası’nı maalesef kazanamadık. Hepimiz için çok ama çok önemliydi. Neler hissettiğinizin farkındayım ve bilin ki daha fazlasını ben dahil yönetim, teknik ekip ve oyuncularımız da yaşadı. Buradan çıkartacağımız çok önemli dersler var ve bu bize kesinlikle yol gösterici olacaktır" şeklinde konuştu.

Uluç'tan 'Derin Galatasaray' siniri Uluç'tan 'Derin Galatasaray' siniri

HAKKIMIZI SONUNA KADAR ARAYACAĞIZ

Sahada adaletin sağlanması adına mücadelenin bırakılmaması gerektiğini söyleyen Doğan, "Bu sezon yine gördük ki sahadaki adaletin sağlanması için mücadeleyi bırakmamak gerekiyor. Hangi şart altında olursa olsun hakkımızı sonuna kadar arayacağız ve kimsenin bizi ezmesine de izin vermeyeceğiz. Şunun altını da özellikle çizmek istiyorum: Asla ve asla bahanelerin arkasına saklanmadan, sorumluluk alarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Bu dergide kaleme alacağım her yazı, işte bu prensiplere sadık kalınarak yine aynı şekilde size ulaşacaktır. Hepinize bu zor sezon boyunca gösterdiğiniz olağanüstü destek için bir kez daha teşekkür ediyorum. Birlikte daha güzel günlere" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi