Babala TV'de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon Yerel Seçim Özel programının son bölümünde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, seyircilerden gelen soruları yanıtladı. İmamoğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tanışma anısını anlatması, programın dikkat çeken anları arasında yer aldı.

İmamoğlu, bir izleyicinin yönlendirdiği soru üzerine, "Erdoğan Türkiye'nin son 30 yılına damga vurmuş çok önemli bir siyasetçidir" ifadeleriyle konuşmasına başladı. Ancak ilginç olan, İmamoğlu'nun bu değerlendirmeyi, bir anekdotla zenginleştirmesi oldu.

"İlk belediye başkanı olduğu dönemde, ilk aylarında lokantasında misafir etmiş bir esnafım, 23-24 yaşında... Benim lokantamda köfte yedi, parasını almadım. Hayat boyu o borcu ödeyemeyecek." diyerek, Erdoğan ile olan tanışma anısını ilginç bir detayla paylaşan İmamoğlu'nun sözleri, izleyiciler arasında merak uyandırdı.

AKP'li Zeybekçi'den İsrail ticareti açıklaması: Daha hassas olmalıyız AKP'li Zeybekçi'den İsrail ticareti açıklaması: Daha hassas olmalıyız