28 Şubat hükümlüsü Çetin Doğan, taburcu edildikten sonra cezaevine geri gönderildi. Doğan cezaevi yolundan bir mesaj gönderdi.

28 Şubat'tan hüküm giyen ve 1 Mart'ta hastaneye kaldırılan emekli Orgeneral Çetin Doğan, tedavisinin tamamlanmasının ardından bugün hastaneden taburcu edildi.

İsmail Küçükkaya'dan 'Osman Kavala' iddiası: MHP'nin rızası alınarak... İsmail Küçükkaya'dan 'Osman Kavala' iddiası: MHP'nin rızası alınarak...

SÖZCÜ Yazarı Aytunç Erkin de sosyal medya X hesabından Çetin Doğan’ın mesajını paylaştı. Doğan, hastaneden cezaevine giderken gönderdiği mesajında şunları belirtti:

* "Güzel yurdumun her köşesinden, her kesiminden bana destek ve güç veren yiğit yurttaşlarım; sizlere askerce en veciz teşekkür olan 'Sağ olun!' diyorum. Artık vakit ülkemizde yaşanan bütün haksızlık, hukuksuzluk, yokluk ve yoksulluğa ve de yolsuzluklara savaş açıp ülkemizde aydınlık yarınlar için taşıdığımız umutları yeşertenlere destek ve güç vermek zamanıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu laik, demokratik, sosyal hukuk devleti Cumhuriyetimizin sevdalılarına gönül dolusu sevgi ve saygılar, esenlikler dilerim.

Dogan1Jpg M Uf Xa1 J K0Eeig Hc J W Mwvg

Dogan2Jpg Y4Z Nq4 Raj0Emfp Gcp Qn M Q A

Dogan3Jpg I Ea L Ci Ac Ki6X Jbc7 Pkt Y A