İsmail Küçükkaya'dan 'Osman Kavala' iddiası: MHP'nin rızası alınarak... İsmail Küçükkaya'dan 'Osman Kavala' iddiası: MHP'nin rızası alınarak...

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Zafer Partisi Genel Merkezi'nde Prof. Dr. Ümit Özdağ'ı ziyaret etti. Ateş’in ziyareti için teşekkür tweetini alıntılayan Ayşe Ateş, Sinan Ateş’in vefatından bu yana Zafer Partisi’nin gösterdiği desteğe teşekkür etti.

“Bize 16 aydır her alanda, koşulsuz ve karşılıksız, hiçbir siyasi çıkar gözetmeden verdiği destekle yanımızda olduğunu açık bir şekilde gösterip net duruşundan hiç taviz vermeyen Zafer Partisi Genel Başkanı” açıklamasında bulunan Ayşe Ateş’in açıklamasının tamamı şöyle:

“Bize 16 aydır her alanda, koşulsuz ve karşılıksız, hiçbir siyasi çıkar gözetmeden verdiği destekle yanımızda olduğunu açık bir şekilde gösterip net duruşundan hiç taviz vermeyen Zafer Partisi Genel Başkanı Sayın Ümit Özdağ'a bugün de kapılarını açıp bizi ağırladığı ve desteğinin sonuna kadar devam edeceğini yinelediği için teşekkürlerimi sunuyorum.”