Galatasaray Kulübünün eski yönetim kurulu üyesi olan ve iki dönem Bakırköy ilçe belediye başkanlığı görevi yapan Hilmi Ateş Ünal Erzen hayatını kaybetti.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, aynı zamanda Galatasaray Divan Kurulu Üyesi de olan Ateş Ünal Erzen için başsağlığı mesajı yayımlandı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü tek yönlü trafiğe kapatıldı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü tek yönlü trafiğe kapatıldı

ATEŞ ÜNAL ERZEN KİMDİR?

16 Aralık 1944 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra İsviçre Neuchatel Üniversitesi’nde Hukuk ve Ekonomik Bilimler Fakültesi’ni bitiren Hilmi Ateş Ünal Erzen, 1973 yılında Renault-Mais'de çalışmaya başladı. Erzen 30 Nisan 1985 tarihinde OYAK'a bağlı OMSAN'a Genel Müdür olarak atandı.

1 Ocak 1988 tarihinden itibaren ise Renault-Mais'e Genel Müdür olarak atanan Ateş Ünal Erzen, 2004 ve 2014 yılları arasında CHP'den seçilerek Bakırköy Belediye Başkanlığı yaptı.

1994 ve 2000 yılları arasında Galatasaray Kulübü'nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Erzen ayrıca Galatasaray Sportif A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyeliği, Galatasaray Pazarlama A.Ş’de Genel Müdürlük ve Galatasaray Eğitim Vakfı’nda Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendi.