Yalova Adliyesi önünde silahlı saldırıya uğrayan Asri Karaarslan Uzun'dan açıklama! Yalova Adliyesi önünde silahlı saldırıya uğrayan Asri Karaarslan Uzun'dan açıklama!

Fenerbahçe Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Ali Koç, 6 Şubat depremlerinin yıl dönümü için özel bir açıklama yaptı. Ali Koç, Hatay ve çevresinde yaşanan yıkıcı deprem sonrası Türkiye’nin seferber olduğu bölge için kalıcı çözümler üzerine çalıştıklarını hatırlattı. Bu amaçla TFF ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Ali Koç, 6 Şubat’ta gerçekleşen depremin izlerini silmek için bir turnuva düzenlemek istediklerini açıkladı. Bu organizasyonun geliri depremzedelere bağışlanacak. Ülke çapında tanınan oyuncularla birlikte düzenlenmesi planlanan etkinlik hakkında şu ifadeleri kullandı: “Depremzedelerimiz için bir şeyler yapmak istedik. Bu amaçla bir turnuva düzenlemek istiyoruz. Bu organizasyonun geliri depremzedelere bağışlanacak. Ülke çapında tanınan oyuncularla birlikte düzenlenmesi planlanan etkinlik, depremzedelerimiz için umut olacak”

Editör: Haber Merkezi