Halk TV ekranlarında canlı yayınına katılan gazeteci Ağırel, canlı yayında tehdit edildiğini ifade etti. Ağırel, ''Karıma, kızıma, çocuklarıma tecavüz edeceklermiş" dedi.

CHP'li Vekilden iddia: ''İliç'te iki yıl önce de toprak kayması oldu!'' CHP'li Vekilden iddia: ''İliç'te iki yıl önce de toprak kayması oldu!''

Ünlü gazeteci ''Karıma, kızıma, çocuklarıma tecavüz edeceklermiş. Benim kafama sıkacaklarmış. 12 yaşındaki kızım için söylüyorlar bunu. Bunların hepsini ben savcılığa bildirdim. Kız kardeşlerimi de hedefe koydular. Bunu yapan bir camianın taraftarı değil, onlar adına hareket ettiğini belirten örgütlü bir yapı. Sağ olsun sayın savcımız bunun örgütlü bir yapı olduğunu; Telegram ve Whatsapp hesaplarının da kendi aralarında mesajlaştıklarının da tespit edilmesi gerektiğini bildirdi. Sağ olsun emniyet yetkilileri de o hesapların isimlerini aldılar. 'Fazla değil 5-10 güne kadar bütün hepsinin yapısını çıkarırız, bununla ilgili soruşturmayı başlatacağız Murat Bey' dedi. İletişim Başkanlığı'ndaki yetkililer bilgi aldılar bu mesajlarla ilgili. Bütün hepsiyle ilgili de faaliyete geçtiler. Bunun peşini bırakmayacağım ben." Açıklamasında bulundu.

Tehdit mesajlarını sosyal medya hesabında paylaşan Ağırel, şu ifadeleri kullandı:

"Bana eleştirinizi anlarım, tepkinizi anlarım. Ancak beni günlerdir hedef göstererek WhatsApp ve Telegram gruplarında organize olup, etkileşim uğruna yayınlarında hedef gösterenlere sesleniyorum. Eşime, kızıma, kız kardeşlerime ve bana yazılan sadece 3 mesajı okuyun. Bu ahlaksızlar sıradan trol hesaplar değil. Bunların adları, soyadları grupları gerçek kimliklerini tek tek bulacağım. Bunlar bir kulübün taraftarı değiller. Futboldan beslenen leş kargaları.."

ağırel tweet