Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretten sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu:

“Şehit Sinan Ateş'in çok kıymetli eşi Sayın Ayşe Ateş, bugün parti genel merkezimizde bizlere ziyarette bulundu.

Daha önce söylediğimiz gibi, bu davanın sonuna kadar takipçisi olacağız ve katiller hak ettikleri cezayı alana dek hiçbir şekilde geri adım atmayacağız.

1 Temmuz’da başlayacak olan davaya hukuk heyetimiz ile birlikte katılım sağlayarak, davayı her aşamasında en ince detayına kadar takip edeceğiz.

Şehit Sinan Ateş’in ve çok değerli ailesinin hukuku bizlere emanettir.” Dedi.

Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, bu paylaşımı alıntılayarak, “Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu gerek grup konuşmalarında gerekse de basın açıklamalarında daima bu siyasi cinayetin takipçisi olarak bizlere desteğini sundu. Belirli aralıklarla da beni ve kızlarımı arayarak sosyal ve psikolojik durumumuz hakkında bilgi aldı.

Bugüne dek ortaya koyduğu duruş ve bundan sonraki süreçte sergilemeye devam edeceğini belirttiği tutumdan ötürü kendisine teşekkür ediyorum.

Türkiye'nin dev lastik fabrikası üretimi geçici olarak durdurdu Türkiye'nin dev lastik fabrikası üretimi geçici olarak durdurdu

Sayın Davutoğlu, 1 Temmuz günü yapılacak olan ilk duruşmaya Gelecek Partisi olarak katılım sağlayıp bizi yalnız bırakmayacaklarını da ifade etti. Kendisine ve Gelecek Partisi mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. Var olsunlar.

Adalet kazanacak.” Açıklamasında bulundu.