Yolun Açık Olsun Sessiz Adam !

MHP'nin delege imzası o kadar uzun zamandır gündemimizde ki, artık rüyalarımıza giriyor ama nedense genel merkeze bir türlü giremedi. Adaylar kendilerinden çok emin olsa da bir süre daha bekleyeceğiz anlaşılan.

Hepsinin farklı çalışma sistemleri var ama en ilginç sistemin sahibi, rekor telefon faturası ödeyerek manşet olmak üzere. Kimden bahsettiğimi beraber göreceğiz nasılsa.

İmzalar genel merkeze sunulur ve Devlet bey bir olur vermez ise iş mahkemeye gidecek. Mahkeme dediysem, hani şu '' ERGENEKON'' davasıyla askeri içeri atıp sonra da PARDON (!) diyen mahkeme işte. İşleyişin sonunda bir özür de bize gelir mi bilmem. (Ağzımdan yel alsın)

Bence Lider yeniden aday olmayacak ama bu koltukta imza toplayanlara kalmayacak gibi.

Kim o zaman Rabia ?

Anlatayım.

İki isim var gündemim de.

Birincisi Ümit ÖZDAĞ. Kiiii göreve getirilme amacı haleflik diye düşünüyorum.

İkinci ve bence hepimizi şaşırtıp koltuğa oturma ihtimali yüksek olan kişi Süleyman Servet SAZAK.

Servet bey bilindiği üzere, Gümrük ve Tekel bakanıyken şehid edilen aynı zamanda da o dönem MHP Genel Başkan yardımcısı olan Gün SAZAK'ın oğludur.

21. dönem MHP milletvekilliği yapan ve Yüksel İnşaat'ın yönetim kurulu başkanı olan bu beyefendiye ,ben sessiz adam diyorum. ( Umarım kızdırmam)

Peki MHP Genel Başkan adaylığına yürüyen bu adam, fırtına öncesi sessizliğin vücut bulmuş hali olabilir mi ?

Bu sessiz adamın, vekillik ve genel başkan yardımcılığından sonra sessiz sedasız işinin başına dönme sebebi,aday olma sebebiyle aynı aslında.

Servet bey, parti içerisinde ki hatır saymaların ülkenin gidişatından daha fazla önemsenmesinden rahatsız. Parti binasında bile sağlanamayan adaletle iktidar olunamayacağını, olunsa bile ülke meselelerine demokratik yaklaşımı
imkansızlaştıracağını düşünüyor.

Haklı ! Hukuk, adalet ve demokrasi herkes içindir.

Sessiz adamla yaptığım sesli sohbet esnasında beni en çok etkileyen cümlesi ; ''Güneydoğu'da ki kahvehanelerde ÇAY içip, vatandaşlarla 2 el tavla atmak lazım. Biz bu ülkenin öz evlatlarıyız, bu ülke de bizim öz vatanımız. Bunu ihanet odaklarına anlatabilecek tek parti de Milliyetçi Hareket Partisidir '' oldu.

Görüşleriyle beni kısmen tatmin eden SAZAK, birkaç gün sonra basın açıklaması yapacakmış. Bakalım diğer Ülkücüleri de tatmin edebilecek mi ?

En büyük problemi, halk ile iletişim eksikliği olan partimiz de, biz birbirimizi bile dinlemiyoruz. Bence artık dinlemeliyiz.

Davayı ve partimizin ülke problemlerine bakışını halka anlatabilmemiz gerekiyor. Sadece problemi anlayan insanlar projeyi dinlemek isterler. Bu durumda benim gibi düşünen herkes, aslında yalnızca TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE kaygısını duyan insanlardır.

Ülkücüler vatanı uğruna evladından vazgeçmeyi göze alan, ülkenin en deli sevdalılarıdır. Bu sevdayı iliklerine kadar yaşadığını hissettiren Süleyman Servet SAZAK beyefendiye başarılar diliyorum.

YOLUN AÇIK OLSUN SESSİZ ADAM !

YORUM EKLE