• 05 Mayıs 2015, Salı 11:36
EmirŞenol

Emir Şenol

Yalova MHP ve Ünlem Üstel
7 haziran 2015 genel seçimlere hazırlanan ÜLKEMİZDE Yalova da yerini aldı.Milli iradenin Türkiye Büyük Millet Meclisine doğru ve güzel yansımasında Yalovalı üzerine düşeni yapacaktır.Yapmak zorunda hissedenlerde bu kutlu yürüyüşe destek vermelidirler.

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra adayı;ÜNLEM ÜSTEL

1963 Yalova doğumlu.İlk,orta,Lise tahsiline Yalova da tamamladı. 1986 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu.Yalova da 600 civarında projeye imza atan Üstel;57.Hükümet döneminde MHP il yönetiminde Bayındırlık Komisyonu Başkanlığı görevini yürüttü.2004 Mahalli idareler seçiminde MHP Belediye başkan adayı olarak seçimlere katıldı. Yalova'nın ilk belediye başkanlığını 13 sene yapan rahmetli Rahmi Üstel’in yeğenidir.Evli ve Kadir Can adında bir evladı vardır.Bir çok sivil toplum kuruluşlarında çalışmasının yanında Yalova Spor da top oynamıştır.Kendi alanında sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip olan Ünlem ÜSTEL Yalovalı adına Ankara da Milli iradeyi temsil edebilecek bir kişiliktir.

Ünlem ÜSTEL;Bu güne kadar;Milli iradeyi temsil noktasında mecliste parmak kaldıranlardan olmayacaktır.Mecliste Uyuyarak,çekimser, geçersiz oy kullanmayacak bir kişiliktedir. İçerisinde bulunduğu siyasi parti gurubuyla Yalova'ya ve Yalovalıya bugüne kadar yapılamamış hizmetleri getirebilecek kişilik ve eğitime sahiptir.

İnanıyorum ki Türk milleti adına bugüne kadar yapılan haksızlıklara da kararlı iradesini gösterecek.17-25 ARALIĞIN hesabını sorma noktasında kararlı ve bilinçtedir.2002 yılından bugüne kadar milletin çektiği sıkıntılara dur diyebilecek.Sadece Yalova’nın değil,Türkiye’nin vekili olma konusunda kendini yetiştirmiş olduğunu bildiğim bir insan.

Milliyetçiliği ayaklar altına alanlara haddini bildirecek.Türk Milletini parçalara ayırarak bölünmüşlüğe de,her türlü emperyalist çalışmalara dur diyebilecektir.

Kıbrıs konusunda bilgili bilinçli.Hocalı katliamında mağdur olan Azerbaycanlı Türkün yanında durabilecek.Kırım da olup bitenlerden haberdar.Uygur türkünün mağduriyetini ruhunda yaşayan.Rayından çıkan her türlü adaletsizliğin farkında olan.

İşçinin memurun çilesinden haberdar.Emeklilerin çilelerini bilen.Eğitimin içine düştüğü çıkmazları yakından takip eden.Gelecek nesillerin Türk gibi düşünmesi, Türk gibi yaşaması konularını ruhunda hisseden.Haklının yanında olan.Zalime dur diyecek.Mazlumu kucaklayacak bir kişilik Ünlem ÜSTEL.

İşsizliğin boyutları hususunda bilgi birikimli.Türkiye de ki her türlü anarşi kaynağının farkında olan.Her türlü geciken adaletin adaletsizlik olduğunu dile getiren.Yaradılanı YARADANDAN ötürü sevebilen.Küçükle küçük,Büyükle büyük olabilen.Mütevazi bir vekilimiz olacaktır 8 Haziranda.

Sahte dinciliğin.Sahte milliyetçiliğin.Her türlü sahtekarlığın son bulmasını isteyen Yalovalı vatandaşımız.Bu kutlu yürüyüşte içimizden birisi olan Ünlem ÜSTEL kardeşimize destek verilmesi.Bu düşünceleri paylaşabilen ve hassasiyeti gösteren Yalovalı vatandaşları yakından tanıdım.Vekil adayı demek yerine Yalova'nın vekili gözüyle bakıldığını her vatandaşımız dillendirmektedir.Çok büyük bir sevgi seliyle çalışmalarını sürdüren sayın Ünlem ÜSTEL,Milli iradeyi temsile layık olduğunu göstermektedir.

Haydi Yalova.

Haydi MHP yönetimi ve Ülkücüler.

Ankara'ya 8 Haziran 2015 Türk Milleti ve Yalova için Milli iradeyi temsile layık bir insanımızı gönderelim.

Allah Türk Milletine yardım etsin.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık