• 12 Aralık 2015, Cumartesi 13:03
EmirŞenol

Emir Şenol

Ülkücü Sözü
 “Benim Bozkurtlarım dik başlı değil. Başı dik Anadolu çocuklarıdır”.Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ
Ben MHP ye oy vermiş ve daima verecek bir Türk Milliyetçisi olarak. MHP ile ilgili hiçbir konuda ve hiçbir kişiye sonradan pişman olacağım bir söz söylemeyeceğim.Davranış sergilemeyeceğim.Eğer yaparsam bilin ki MHP ye oy vermeyeceğim demektir.

Ben inandığım hareketi elimden geldiğince desteklemek gibi bir görevimi yerine getireceğim.O hareketin,insanların gönüllerinde yer tutmasına çalışacağım. Hareketin fikir yapısını önce öğrenip sonra bilgilerimi etrafımdakilerle paylaşacağım.Fikrin gönüllerde kabul görüp oy vermelerini sağlayacağım.Benim görevim budur.
İmkanlarım nispetinde maddi ve manevi desteğimi sürdüreceğim.Adamcılık yapmadım ve yapmayacağım.Kişilerin söz ve davranışlarını örnek alacağım. Savunduğu fikri kaynağından öğrenmeden davasını savunanlardan olmayacağım.

Çünkü bir tek Allaha inanır,Peygamberinin tebliğ ettiği Kuranı Kerimi okuyup öğrenmeye ve hayatıma uyguladığım gibi. Uygulama da örnek alacağım Dinimin Lideri Hz.Muhammed Mustafa.Dini kaynağından öğreneceğime,hurafelere ve din tacirlerine selam vermeyeceğime yeminliyimdir.

Bir dostun dediği gbi;“NOTAYI BİLMEDEN TÜRKÜCÜ 9 IŞIK’I BİLMEDEN ÜLKÜCÜ OLUNMAZ”.Mehmet CAN (Denizli)
”Türk milleti 1 Kasım da sandıktan başkanlık veya yeni anayasa mesajı vermediği halde,böyleymiş gibi propaganda yapan AKP’nin amacı karanlıktır."Devlet Bahçeli
Lütfen şu sözleri vicdan terazinizde tartınız:“İçeriden ve dışarıdan MHP'nin birlik ve beraberliğini bozmaya, Milliyetçi-Ülkücü hareketin kalesinde gedikler açmaya çalışan ne kadar pusu kurucu varsa hepsi ağız birliği etmişler ve koro halinde aynı şarkıyı söylüyorlar.Ama nafile başaramayacaklar.Çünkü herkesin bilmesi gereken bir gerçek var ki o da MHP'nin iç ve dış fırsat kollayıcılara bırakılamayacağıdır.Milliyetçi Hareket Partisi kutsiyeti şehitlerimizin kanlarıyla tescillenmiş Türk-İslam ülküsü davasının siyaset kurumudur.Bu bakımdan da şehitlerimizin emaneti ve milletimizin geleceğidir.Milliyetçi Hareketi yönetenler, yönetmeye talip olanlar.Küresel oyun kuruculara ve emperyal tuzaklara kucak mı açmıştır.Türk adının anayasadan çıkarılmasını tartışılabilir mi bulmuştur.17-25 Aralığı görmezden mi gelmiştir.Anayasa'nın ilk dört maddesini tartışmaya mı açmıştır.Çözülme sürecini sürdürülebilir mi bulmuştur.Bundan sonra MHP ve ÜLKÜCÜ harekete rol biçenlerde Bu ideallerle yönetime talip olmalılar.Yetim hakkını gözetebilmeliler”.

Her konu zemininde ve zamanında ilgililerce,bilgililerce tartışılmalı ve bir çıkış noktası bulunmalıdır.Her konu her yerde ve ilgisizlerce ağıızlarda felesenk edilirse konu ciddiyetten uzaklaşır.Mecrasından saptırılmış,sulandırılmış konularda alınacak kararlar faydalı olmaz.Fayda yerine zarar getirecek her hadise ağaca değil ormana zarar verir.

Son yıllarda Türk Milletinin DNA’sı ile oynanmakta bölünmesi,ayrıştırılması için bir çorap örülmeye çalışılmaktadır.Senelerce; Merikancı-Rusçu,Sağcı-Solcu, Alevi-Sunni,Doğulu-Batılı,Kürt-Türk gibi ayrıştırıcı bölücü bir çok bölücü faaliyet uydurulmakta ve hayata geçirilmeye çalışılmaktadır.Bunu fark edemeyenler lütfen TÜRK tarihini bir kere daha okusunlar.

Çevremizde ki Arap ülkülerinde olup bitenleri yakından bir kere daha izleyiniz. Bilhassa komşu ülkelerde ki hadiseleri iyi okuyunuz.Yani size tavsiyem, konuşmaya ara verip biraz okumanız.Hadiseleri TÜRK gözüyle ve TÜRK aklıyla okumanız.Farklı bakış açılarıyla okumayı denemeniz.Birilerinin yaptığı algı sunumlarına kapılmadan.Düşmanların sahte sevgi gösterilerine kanmadan.

Sandıktan bize tek bir oy dahi çıkmasa, İslam'dan, İnsaniyetçilikten, Türkçülükten asla vazgeçmeyiz.Biz politikacı değil, bir Dava'nın takipçileriyiz”.BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık