• 11 Ekim 2016, Salı 8:29
EmirŞenol

Emir Şenol

Ülkemizin işgal edilmesini engelleyelim

Din kullanılarak ülkeler emperyalist ülkelere peşkeş çekiliyor.Dinci tacirlerden kurtarılmadan ülkeler bağımsızlığına kavuşamaz.En hızlı kurtuluş başlangıcı da dini Kuran Kerim den öğrenmekten geçtiği unutulmamalıdır.Allahın dinini Allah’ın kitabından öğrenmediğimiz müddetçe esaretten kurtulamayız.

Birilerinden öğrenmeye çalıştığımız din Allah’ın dini olmaktan çıkar ve birilerinin dini olur.Sonra hayatımızı ve geleceğimizi birileri ipotek altına alır.Bizler de Allah’a değil de birilerine bağlanmış oluruz.Sonra bu birileri de birilerinin kölesi olduğu anlaşılsa da iş işten geçmiş olur.Müslüman bir kere kandırılırsa da bir daha kandırılmamak için çaba göstermelidir.

Türkiye ve TÜRK MİLLETİ uçurumun kenarında.FETÖ ve PKK Türk Milletine kefen biçmişler.Milletin refleksleri sayesinde TÜRK MİLLETİNİ kefenleyip müzeye gömemediler.Niyetlerinden de vaz geçmedi küresel güçler.Siyasilere düşen görev,bilgili ve öngörülü olarak geleceğin temelini sağlam atmalıdırlar. Sadece siyasileri değil tabii ki.Her kademede ki bütün yöneticilere düşen görevdir.Her konuda olduğu gibi önce bizlere,insanlara düşen görevdir . Kendimizi ve geleceğimizi korumak görevinden kimse kendini kenara çekmesin. Farkında değilse herkes gözünü dört açsın.

Tarih tekerrür eder.Sen tarihi doğru okuyabilirsen.Ders alabilirsen lehine çevirirsin.Tarihi kendi akışına bırakmak yerine,kendi kaderimizi çizmeye gayret göstermeleyiz ki sonradan oluşacak hataların önüne geçelim.

Bakınız bugün sizlerle yakın tarihimizden bazı kişi ve olayları paylaşmak istedim.

Seneler önce İngilizler Muslüman coğrafyasın da iyi bir oyun onamış LAVRENS ile ve Vahabiliği oluşturup petrol zengini topluluğu kendine köle etmiştir.

Onlar da ihanet ettikleri Osmanlı devletinin ahını çekiyorlar.Ortadoğu coğrafyasında kan ve gözyaşı dinmiyor.Etrafımız ateş çemberi içinde.Ülkemizi de böyle bir ateş çemberinin içine sokmaya kararlı küresel güçler.İngiz de Alman da.Maşaları sayesinde her aracı kullanarak bizi çemberin içine alma peşindeler.En zayıf halkamız CEHALET.Cehalet maşasıyla İnancımız ve ekonomimiz kapıları zorlanıyor.

Benzer bir oyun da Irak devletinde sahnelenmiş.Öncesinde 1991 de bir öncü yoklama.Sonra 2003 de Irak’ın toprak bütünlüğünü sonlandırma.O tarihler arasında KESNİZANİ TARİKATI ile kale içten kuşatılıyor.Kürtçü Şeyh Muhammed Abdülkerim KESNİZANİ ve tarikatı marifetiyle ırak işgali.

BOP karıştırıcılığı hızlanıyor ve bölgeyi sararken farkında olamayan yöneticiler yüzünden insanlık perişan oluyor.Bizim için öncelik kendi milletimiz ve devletimiz.

Irak Devletinin İstibarat teşkilatı El-Muhaberat parçalanma suçuna ortak.Irak istihbaratı başından sonuna bu tarikatın oyuncağı.Kesnizani tarikatının müridi.

BAAS’ın Saddam dan sonraki adamı,İbrahim İzzet ELDURİ de dahil.Şeyhin emrinde müridi.Devletin siyasi ve idari gücünü de KESNİZANİ’nin emrine toptan devretmiş.

Saray da ki Görevliler ve hatta eşi.Orduda ki herkes (Paşalar) KESNİZANİ; nin MÜRİDİ.

Bu olaylar sizlere bir şeyler hatırlatıyor mu.Ya da sayın yetkililere hatırlatıyor mu.Hani ne istedilerde vermedik diyenlere.Arsalar binalar tahsis edenler.Her bağış ve HİMMET toplamada kanun ve yönetmeliklerle ön açan devleti yöneten güçler.

İnlerine girmeyin.Köklerini kazıyın.Benzerlerinin de başlarını ezin ki ihanetlerini Millete zarar verir aşamaya getiremesinler.

Allah’ın dinini devlet vatandaşlarının anladığı dilde öğretme programları yapın.Din tacirlerine çöplenecekleri aralık kapı dahi bırakmayın.

ÂLİ İMRÂN-191: Onlar ayaktayken, otururken ve yanları üzerine yatarken Allah’ı anarlar.Göklerin ve yerin yaratılışı üzerinde düşünürler. “Rabbimiz! Bunu boş yere yaratmadın, seni eksikliklerden uzak tutarız. Bizi ateş azabından koru” derler.AMİN


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık