• 24 Temmuz 2016, Pazar 20:37
EmirŞenol

Emir Şenol

Türk ve Milliyetçiliği Hep Haklı Çıkıyor
 En kızdığım kelime “HAKLISIN” denilmesi.Bir daha haklısın denilmesini istemiyorum.Gerçi direk olarak haklısın denilmesede o anlamlara gelen ifadeler veya hareketler gösterilmesi bile beni kahrediyor.

Son günlerde ülkemizde ki KALKIŞMA ve karmaşa Milletimizin canını oldukça derin yaralar açarak yakmıştır.Türk milletine içeriden ve dışarıdan gösterilen hainlikler son yıllarda iyice artmasına ve Türk Milliyetçileri tarafından yöneticilerin uyarılmasına rağmen tedbir alınmaması.Türk Milliyetçilerinin uyarılarına önem verilmemesi bizleri üzmüş olması bile kimsenin umursamadığı bir refleks olmuştur. Senelerce Türk Milletinin ulvi değerlerini koruyalım dedikçe insanlarımız konuları ciddiye almamıştır.Gelinen nokta da ise herkes ulvi değerlerini konuşur olmuştur.

Çok şükür ALLAHIM bugünleri de gösterdin benim gibi aciz kuluna dedirtmiştir. GALAKSİ TELEVİZYONUNDA sümüklüye methiyeler yapanların,daha sonra AK RENKLİ kanallarda geçmişine hakaretler edenlerden olmadığım için de şükrediyorum.Elhamdulillah Türküm ve Müslümanım dediğimde benimle tartışmaya girenlerin.Bugün Türklük adına methiyeler yazar hale gelmelerine sadece sevindim.

Herkesin Türk Bayraklarıyla sokaklarda gezmeleri bile beni çok mutlu etti. Evimin balkonuna astığım,Türk Bayrağına saldırıldığında çok kızdığım insanlar,bugün ellerindeTÜRK Bayraklarıyla gezmekte hatta evlerinin balkonlarını,arabalarını bu şehit kanlarıyla renklenmiş al bayrakla donatmaktalar.Bundan büyük haz duymaktayım.İnşaallah birgün olur da bütün insanlar bilinçli olarak ve sürekli bu atalar mirasına saygıyı bitirmezler/ unutmazlar.

Ben ve benim gibi düşünen Türk Milliyetçilerinin gözü aydın olsun.Yüce Rabbim “Hayır da şer,şer de Hayır” vardır uyarısını gerçekliliğini,mucizesini görmemizi sağladı.Senelerce insanlarımıza yalvarıyor ve onlarında biran evvel doğru değerleri görmelerini istiyorduk.Vatan,Millet bölünmez.Bayrak inmez.Ezan susmaz diyorduk.Bizi ırkçılıkla suçluyorlardı.Şimdilerde ise bu değerlerin yetkililerince insanlara mutlaka sarılmaları gereken değerler olduğu 24 saat söylenmektedir.Bugün bir mucize gerçekleşti.Önce Kalkışanlar çıktı meydana sonra Millet top yekun bu ulvi değerler peşinden 24 saat dolaşır oldular.

Keşke bu anlayış seneler öncesinde baş gösteriydi.Açılım zırvalarından önce.Milliyetçilik ayaklar altına alınmadan önce.AB’nin her şartını kabul etmeden önce.Milli ve maddi değerlerimizi top yekun satmadan önce.PKK militanlarının azmalarına göz yumulmadan önce.Güney komşularımızda meydana gelen kalkışmaların farkına varılarak,tedbir alınması uyarımıza kulak verilseydi.Pensilvanya çetesinin ordumuz ve kamu birimlerinde kadrolaşıyorlar uyarımızı dikkate almış olsalardı.
Türk Milliyetçileri fikirlerinizden onur duyun ama kibirlenmeyin.Türk Milliyetçiliğinin merkezi MHP dün ne diyorsa bugünde aynı çizgide. Genel başkanı ise “önce devletim ve milletim sonra partim ve ben” dediği için şahsına yönelik saldırılar karşısında nefsi ile değil aklı ile duruşunu bir daha göstermiştir.Yüce rabbim bizleri İslam ahlakından ayırmasın.

Gün birlik beraberlik ve dirlik günüdür.Siyasi hırslar akıl ile düşünüp karar verebilmemizin önüne geçer.Nefsimizi yenelim ve her daim onu yenik tutalım.Değerli dava arkadaşlarım ayrıntılardan kurtulup haklı davamızın siyasi merkezinde dik duralım.Biz doğru yerdeyiz. Durduğumuz doğru yere gelen kardeşlerimizi/ arkadaşlarımızı kucaklayalım.Önce devletin ve milletin menfaatleri söz konusudur. İnsan olarak sorumluluğumuz bunu gerektirir.Dinimizi de kurallarıyla yaşamak yer yüzünü halifesi olarak zaten vazifemiz.Koruyucumuz ise Yüce Rabbimdir.

Türk Milliyetçisi ülkücülere düşen görev anlaşılıyor ki;Türk Milletinin her kademedeki yetkilileri de dahil olmak üzere ÜLKÜCÜLERE ihtiyacı var.Onurlu milliyetçiler kendi birliklerini muhafaza ederek her alanda mazlum milletinin yanında olmaları gerektiği bir daha ortaya çıkmıştır.

Nifak,İhanet,Gaflet çetelerine karşılık saflarını sıklaştırmalıdırlar.Her alanda kendilerini çok iyi yetiştirip sosyal alanda insanlarla gönül gönüle olmalıdırlar.

Gün birlik ve beraberlik günüdür.Ayrıntılara takılmadan.

Gün her alanda bağımsız devletini iç ve dış hain ve gafillerden koruma günüdür.

Allah Türk Milletini korusun ve yüceltsin.Allah Türk milletine feraset versin.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık