• 17 Nisan 2015, Cuma 12:59
EmirŞenol

Emir Şenol

Türk Milliyetçisi Ülkücülerine
"Milletler arasındaki mücadele şuurundan mahrum olan toplumlar başkasının boyunduruğu altına düşerler. Milletler, yabancı kuvvetlerin ordularınca yok edilmeden önce manevi ve fikri güçleri tarafından esaret altına alınırlar."

Bütün Türk Milliyetçisi Ülkücüleri sizlerle dertleşmek için yazmak istedim.Her biriniz bilirsiniz ki vatan kutsaldır.Devlet kutsaldır.Millet,atalarımızın emaneti geleceğimizdir ve kutsaldır.Bu değerlerin sembolü Türk Bayrağımız atalarımızın kanı ile kutsallaşmıştır.

Bu değerlerin ayaklar altına alındığı bir dünyada,hayat çekilmez bir hal almıştır.Bu kutsalarımıza dil uzatılmıştır.Milliyetçiliğimiz ayaklar altına alınmıştır.Vatan her türlü parelelliklerle bölünme aşamasına getirilmiştir.Bin yıllık kardeşliğimiz 36 etnik yapı adı ile bozulmak istenmektedir.”Ne Mutlu Türküm”diyebilmek suç sayılır hale gelmiştir. Okullarımızda çocuklarımıza okutulan andımız kaldırılmıştır.Milli ordumuz değerlerinden iyice uzaklaştırılmış. Görevlilerimizin başına çuval geçirilmesi bile alaya alınmıştır. Bayrağımız gönderlerden indirilmiş ve yetkililerce ciddiye alınmamış susulmuştur.

Konsolosluğumuz bir avuç soytarılarca basılmış.Görevlilerimiz ve vatandaşlarımız günlerce rehine alınmıştır.Yurt dışında uluslararası antlaşmalarla bayrağımızı dalgalandırdığımız Süleyman Şah saygı karakolu taciz edilme sonucu söküp kaçırılmış.Yeri de kendi bombalarımızla yerle yeksan edilmiş.Uçaklarımız sapır sapır düşürülmüş.Bir kilo samanı bile üretemez hale gelmiş milletimiz.İnsanlar bir lokma sadakayla hayatını idame ettirmektedir. Yerli hiçbir yatırımımız kalmamış.Cumhuriyetin bütün kazanımları yabancılara peşkeş çekilmiş.Milli değerlerimiz yabancıların arpalığı edilmiş.Hırsızlık soysuzluk almış yürümüş.

Sahi Türk Milliyetçiliği fikri.Ülkücülük ne anlam taşıyor.Sen içeriden ve dışarıdan gelebilecek saldırıları göğüslemek ve onlarla mücadele etmeye yemin etmemişmiydin.Hainliklerle.Cahilliklerle mücadele etmek senin şiarın değilmiydi.Türk dünyasının sıkıntılarından dert yanarak mücadele etmiyormuydun.

Ne oldu sana ki ANADOLU işgal altına girmişken susuyorsun.Bizans mirası dedikodu ve nifak çetelerine eyvallah diyor,elinin tersiyle itip mücadelene devam etmiyorsun.

Her türlü menfaat çetelerine dur diyerek kendi birliğini koruyup,aziz Türk milletine hizmet etmek için ufak ayrıntılarla uğraştırılmana sessiz kalıyorsun.

Ne demişti Başbuğ Alparslan Türkeş: ''Ben Türk milletini; sokaklarda ıspanak fiyatına satılan demokrasiye, rüşvet ve hile ile çiğnenen - çiğnetilen hukuk düzenlerine, ahlaktan mahrum bir hürriyete, tefeciliğe, karaborsaya yer veren bir ekonomiye çağırmıyorum. Türklük gurur ve şuuruna, İslam ahlak ve faziletine, yoksullukla savaşa, adalette yarışa, birliğe, kardeşliğe, kısaca hak yolu, hakikat yolu, Allah yoluna çağırıyorum."

Bu davetten daha önemli bir davet mi aldın.Yoruldun mu.Korkmayacağına göre,nedir seni yolundan alıkoyan.Orta Asya ruhunu diriltmeli.Ergenekon dan çıkışını bir daha hayata geçirmeli.Silkinip kendine dönmelisin.Bütün mazlum milletler veTürk milletinin her coğrafyada ki ferdi,senin dirilip mücadeleyi kazanmanı beklemekte.

Başbuğun bu tespitine ne dersin:“Türk Milletine Bizansdan geçme bir Hastalık vardır.Gevşeklik, laubalilik, dedikodu,fitne,fesat,terbiyesizlik,birbirini beğenmemek,sır saklayamamak, rastgele laf söylemek.Bu hastalık sizde de var. Bu hastalığı tedavi etmeniz lazımdır. Bu hastalığı tedavi edemezseniz, kendinize yol seçiniz. Milliyetçi Harekette bir saniye daha fazla kalmayınız. Benimle dava arkadaşlığı edecekseniz, her şeyden önce vasıflı Türk olmaya mecbursunuz. Türk Milletini batıran, Bizansı batıran, Osmanlı İmparatorluğunu batıran hastalık budur.”

"Türkiye'nin yükselişi ithal fikirle olmaz. Hiç bir yabancı, Türkün menfaatlerini Türk Milletinin kendisi kadar düşünemez."

"Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür."

Ne Mutlu Türküm Diyene.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık