• 22 Mayıs 2015, Cuma 9:26
EmirŞenol

Emir Şenol

Türk Milleti Sizleri Affetmeyecektir
Bir kısım siyasiler;Seçim alanlarını lütfen kirletmeyiniz.Eğer millete bir vaadiniz varsa söyleyiniz.Yoksa da susunuz.Çünkü söz gümüş ise sükut ALTINDIR.Sizlere söylenmediyse insanlık adına söylemek istedim.Kral çıplak diyorum beyler.Millet sizi affetmeyecektir.

Seçim meydanlarında rast gele konuşarak gençlerimizin kafalarını,akılların kirletmeyiniz.Geleceğimizi teslim edeceğimiz gençler hepimizin geleceğidir. Sadece birilerinin veya bir siyasi partinin değil.Eğer gençleri gerçekten seviyorsanız ve saygı duyuyorsanız doğru bilgiler vererek,geleceklerine ışık tutacak sözler sarf ediniz.Güzel ahlak ile ahlaklandırdığımız gençlerimiz bizlerin geleceği ve Allah’ın emanetleridir. Lütfen 3 kuruşluk siyasi menfaatleriniz için geleceğimizi heder etmeyiniz.Geleceğimizi karartmayınız.Türk milletinin bireylerini bölerek,ayrıştırarak sadece onlara ihanet etmiş olmazsınız.Bu ihanettin sınırları içerisinde sizlerde varsınız.Yokum diyorsanız,siz bu vatanda da kalıcı değilsiniz demektir.

2002 yılından bugüne tek başına develeti yönetip,hala birilerini suçlayarak beceriksizliklerinizden kurtulacağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz.İster inanın ister inanmayın,ekonomik sıkıntılar geniş kitlelere yayılmıştır.Ahlaksızlık her alanda tavan yapmıktadır.İsraf ve iki yüzlülük kurumlaşmak üzeredir.

Her olumlu eylemi sahiplenirken,olumsuzlukları birilerinin üzerine atmakla kurtulamazsınız.İşsizlik gençlerimizin pisikolojisini bozmuştur.Geçimsizlikleri hortlatmıştır.Aileleri bölmüştür.Bir lokma sadakaya muhtaç hale getirmiştir. Devlet olarak vatandaşlarınıza iş bulmak zorundasınız.Kabul etmiyorsunuz,fakat bu sizin kendi evlatlarınızı sahiplendiğiniz kadar gereklidir.

Gündüz havai fişekler atarak müjdelediğiniz Avrupa Birliği meselesi bir zaman umut haline getirmiştiniz.Şimdilerde AB ülkeleri kapılarını kapatıverdiler.Hiç bir üye ülke ile Türkiyenin arası iyi değil.Sıfır sorun derken sorun olmayan ülke bırakmadınız.

Oslo görüşmeleri ile PKK ya verdiğiniz sözler deşifre olunca açılımın altında neler yattığı gün yüzüne çıktı.Değermiydi üç kuruşluk siyasi menfaate.Ya da küp doldurmaya.Bölücü PKK örgütünü Habur rezaleti ile meşrulaştırdığınız yetmedi. Binlerce yıllık kardeşliği açılım adı ile bölücülüğe çevirdiniz.Milleti 36 etnik yapıya bölmek için uydurma milletler türettiniz ülkede.

Yolsuzlukla,yoksullukla mücadele de boş çıkmıştır.Bir avuç azınlığın mutluluğu için olduğu anlaşılan;17-25 Aralık tarihleri de gün yüzüne çıktı.Asgari ücretin 950 lira olduğu bir ülkede,700 milyonluk saat takan yöneticileri görünce bu milletin ciğerleri yandı fark etmediniz mi.Milyonlara “birkaç kuruş” diyen çocukların sesleri, kulakları çınlatmaktadır.

Kefen giyerek çıktığınız bu yolda,yüzlerce korumayla gezmeniz hiçte tutarlı olmadığı açıktır.Milletin vergileriyle koruma ordusu oluşturup,milletten ayrı yaşamanız da riyakarlık kokmaktadır.

Bütün kurumları lüks makam araçları ile donatmanız.Vatandaşların vergilerinden elde edilen kazanımları,milletin paralarını nasıl çar çur edildiği gün gibi ortadadır.İsraf inancımızda yasaklanan bir hayat tarzı olmasına rağmen moda haline getirilmesine ses çıkarmadınız.Herkes merselese biniyordur ama kendi paralarıyla.Ya sizler.

Komşuluk ilişkileri için bütün dünyayı defalarca dolaşmanıza sessiz kalınmasını bile değerlendiremeyip.Dost ülkeler sayısını yok denecek kadar tükettiniz.AB ülkeleri.İslam ülkeleri.Birer birer kaybolup gittiler.Gemilerimizi bombaladılar. Uçaklarımızı düşürdüler.İhracatçılarımızın mallarını iade ettiler. Konsolosluğumuzu bastılar.Toprağımızı işgal ettiler.Ta ki Süleyman Şahı ve saygı karakolunu kaçırcak kadar yanlızlaştırdınız ülkemizi.

Gerekirse papaz elbisesi giymeyi bile garanti ettiniz.Sonunda Haham elbisesi giyip,Yahudi cesaret ödülü bile aldınız.Yetmezmiş gibi papazı da saraya ilk misafir kabul ettiniz.Papa da sözde Ermeni soykırımı konusunda karşımıza dikilivermesine sessiz kaldınız.

Bakanların, Soma da televizyon spikerliği yapma yerine,bakanlık görevi yapmamalarını sağlayamadınız.Yetmezmiş gibi her olayda olduğu gibi vatandaşa hakaretler ettiniz.

3 ZARF HİKAYESİNİ HATIRLAYINIZ.

Türk milletinin kurtuluşu için MHP’nin ve Türk Milletinin yakasını bırakınız.Türk Milleti kendisini karşılıksız sevenlerle buluşacaktır. Vuslat vakti gelmiştir.

Unutmayınız;Milliyetçilik ayaklar altına alınamaz.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık