• 20 Mart 2015, Cuma 22:33
EmirŞenol

Emir Şenol

Türk Milleti 7 Haziran Son Viraj
 İç çekişmeleri,kurtuluş için nüansları bırakıp,ülkenin geleceği için.Asli görevini yapmak isteyenler.Bu ülkeyi karşılıksız sevenler. Çocuğunu ülke birliği ve dirliği için şehit verenler.Ezan suzmaz,Bayrak inmez diyenler.Biraz olsun içinde vicdan,merhamet,adalet duygusu yaşatanların.Et kokarsa tuz,tuz kokarsa çare yoktur diye düşünenler.Bayrak dostları.Vatan evlatları.Türk milleti sevdalıları.

Bir kere deneyelim bakılım dediniz.Yetmez ama evet dediniz.Fakir fukaranın hakkını korur belki dediniz.İşsiz evlatlarımıza iş bulurlar zannettiniz.Yolsuzlukları engellerler belki dediniz.Rüşvetin torpilin kökünü kazıyabilirler diye düşündünüz.Dini bunlar yaşatır diye kandınız.Müslümanım diyorlar,yalan söylemezler zannettiniz.Tüyü bitmemişlerin haklarını korurlar zannettiniz.

Önce devletim ve milletim sonra partim diyenleri ciddiye almadınız.Milletin mallarını sattırmam diyenleri ciddiye almadınız.Bebek katili ile OSLO da pazarlık yapılıyor uyanın ey milletim diyenlere de abartıyorsun diye inanmadınız.Milli iradeye saygı gösterip,sandığa gidenleri anlayamadınız.Herşey Türke göre,Türk tarafından ruhuyla;NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE vecizesini anlamanızı dilerim.

Güneş balçıkla sıvanmaz.TÜRK MİLLETİNİN güzel insanları hala uykudan uyanmadınız mı.Son viraj öncesi birkaç not ile hafızalarınaza can suyu vermek istedim.Hani demedi demeyin.Hafızalarımızı zorlamamıza gerek duymadan sade örneklerle sıralamak istedim.Siz de eklemeler yapabilirsiniz.

Her türlü milliyetçiliği ve TÜRK Milliyetçiliğini ayaklar altına alanlara dur diyebilmek için.

Vatanın bütün birikimlerini yabancılara satıp,ben ülkemi pazarlamaya geldim diyenlere haddini bildirmek için.Saraylara milyar dolarlar harcayıp,koruma ordusu kuranlara “Gururlanma padişahım senden büyük ALLAH var” demek için.

Şehit cenazelerine gitmeyip oğul mektepleri açmaya gidenlere dur diyebilmek için.Şehide kelle,katile sayın diyenlerin aklını başına getirmek için.Bazı şehirlerde PKK yapılanmasına ses çıkaramayanların kulaklarını açmak için.

Çanakkale 100.yıl anma programına katılmayıp,hastahane açma peşinde koşanlara,sağlıklı insanlar için önce vatan lazım demek için.

Ülkücü şehitler için kürsüde sahte göz yaşı dökenlere;Türk Milliyetçisi ülkücülerinin ADAM olduklarını anlatmak için.Ülkücülerin namaz kılmayı da abdest almayı da çok iyi bildiklerini.İki yüzlülerin abdestlerini bozmalarının zamanının geldiğini göstermek için.

Senelerce birilerinin illegal isteğini (Parelelciler-pkk) devlet kesesinden,devlet kurumlarıyla yerine getirenlere TÜRK – OSMANLI tokadını tattırmak için.

Paralel yapı diye diye,Güney Doğuda paralel devlet kurdurtanlara yanlışta olduklarını hatırlatmak için.

Düzmece süikast söylemleriyle devletin mahreminin ulu orta dökülmesine göz yumanların gözlerini oymak için.

Bebek katillerini Türk milletinin başına bela edenleri baş tacı etmenin,haddi aşmak olduğunu göstermek için.

Devletin paralarını “har vurup,harman savuranlara”,Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demek için.

17-25 Aralık hesabını adalet önünde sormak için.

Devletin menfaatleri yerine şahsi çıkarları peşinde koşanlara,yetim hakkı yiyenlere hesap sormak için.

Orduyu,adaleti,emniyeti çıkarları doğrultusunda kullanmanın suç olduğunun anlatılması için.Devleti ve kurumlarını aile saltanatına kullanmanın kul hakkı yemek olduğunu hatırlatmak için.

Milli kahramanları,Milli değerleri ayaklar altına alanların uykudan uyanmaları, silkinmeleri için.Türk milletinin geleceğini karartanlara,Bu millet sahipsiz değildir hatırlatmasında bulunmak için.

Zinayı,soygunu mübahlaştıranlara,Ahlaki erozyonu önlemek için.Kendini yüce/İLAHİ makamlara oturtanlara, sus diyemeyenleri susturmak için.

Türk Milletinin,Türk Devletinin saygınlığını tekrar kazandırmak için.Haddini bilmeyenlere hadlerini bildirmek için.Mazisi tertemiz olan TÜRK Milletini geleceğe tertemiz götürmek için,

Son viraj.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık