• 18 Şubat 2015, Çarşamba 13:25
EmirŞenol

Emir Şenol

Siyasi Tercihim Türk Milliyetçiliğidir
Ben bir çok insandan çok daha önde düşünen bir Türk milliyetçisi olmakan onur duyuyorum.Kendimce olayları da çok iyi okuyorum.Tabii ki daha önce,Dinimi Kuranı Kerimden öğrenmeye çalıştım.Tarihimi de Milli meselelere çok sağlam bakan kaynaklardan.

Seneler önce Rusçu koministler.Çinci koministler.Yeşil sermayeciler.Cennet pazarlayıcıları vardı.Bunların dışında birde Türk Milliyetçileri ÜLKÜCÜLER vardı.Her akımın lokomatif olan bir de Liderleri vardı.Benim inandığım lider ise Başbuğ Türkeş idi.

Bahse konu olan gurupları incelemek ve sizlerle paylaşmak istedim.

Şimdilerde Çin taraftarı koministler veya sosyalistler yine tam gaz sahnedeler. Bu sefer ki çıkışları Ulusalcılık ile başlayıp Milliyetçilikle devam eder vaziyettedir. Niyetleri nedir bilmiyorum.Eğer benim seneler önceki fikrime geldiler ise, eyvallah derim. Yanlışdan dönebilmek fazilettir.Zamanı ve zemini önemli değildir.Ben sadece kuşku ile bakarım.Peşine takılıp gidenlere de şaşarım sadece.Vatan severlik öyle nutuklarla yapılmaz.Vatan rozeti takmakla ise asla.

Bir de yeşil sermayeci ve Cennet pazarlayıcılar vardı demiştik.Bu iki gurup senelerce sermayelerine sermaye kattılar ve ne oldu ise aralarına kara kedi giriverdi.Taşınır ve taşınmaz sermayelerini de din tacirliği ile yaptılar.Ellerine geçirdikleri ne varsa sattılar.Hovardaca ipe sapa gelmez sözler sarf ederek yaptılar.

Bir kısım insanlarımız cahil bırakıldığı için süslü sözlerle kandırılmaya çalışıldı.Bir kısım vatandaşların oylarını alarak yürütmeyi ele geçirdiler.Arkalarında ise Türk Milletinden daha ziyade güçlü bir DEVLET dostları vardı.OKYANUS ÖTESİ.

Onların projeleri ise çok ilginçti.

İbrahimi Dinler.

Dinler arası diyalog.

Yeşil Kuşak Projesi.

Ilımlı İslam.

Büyük Ortadoğu Projesi.

Bu ifadeleri vatandaşlar bilmiyorlardı.Öğrenme ihtiyacı da duymuyorlardı.Eğer öğrenmek isteseler KURANI KERİMİ anladıkları dil ile okumaları gerekirdi.Bir de araştırma yazıları,Kitaplarını okumaları gerekirdi.Televizyonlara çıkarılan bir kısım Medyatik Maymunlar ise toplumu yanlış yönlendirmekle meşguldüler.

Senelerce okyanus ötesi hayranlığı uyandırıldı.İnsanlara okyanus ötesi ile ilgili olumsuz bir ifade kullanılsa herkes alay eder duruma getirildi.Varsa yoksa okyanus ötesinin ihtişamı.Sahte özgürlüğe olumlu bakışı.Hele ki oraların okullarının diplomasınaı sahip olabilmek.Herkes çocuklarını emanet paralarla da olsa oralarda okutur oldular.Doğacak çocuklarını/torunlarını bile oralara götürdüler.O kadar cazip hale getirildi ki OKYANUS ÖTESİ.İslam ülkelerini bombalamaya gittiklerinde bile,onların askerlerine dualar edildi,ülkelerine sağ sağlim dönebilmeleri için.

İbrahimi dinlerin savunucuları hep birlikte oralarda ikamet eder oldular. Oralardan dünyayı görmeye ve göstermeye çalıştılar.Ilımlı İslam adı ile yeni bir din bile icat ettiler.Bunların arkalarında,önlerinde,yanlarında Okyanus ötesi güç vardı.Hatta Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanımız bile vardı.Sırtımız yere gelmez gibi gözüküyordu.

Dünyaya açılmıştık.Bir çok ülkede Türk okulları açılıyordu.TÜRKÇE dünya dili olduğu söyleniyordu.İyice görmek için bakanların gözünden kaçmayan bir şey vardı.O okullarda birkaç tane Türkçe şarkı söyleyen/ezberletilen çocuklardan başka TÜRKÇE yoktu.Onlar da anlamlarını ruhunu bilmediği Türkçe şarkılar söylüyorlardı.

Öbür tarafta da Türk MKilleti için düşünen.Türk Milleti için yaşayan.Düşünce çizgisinden taviz vermeden mücadelesini TÜRK Milleti için vermeye çalışan ÜLKÜCÜLER vardı.Türkçe düşünüp.Türkçe Konuşup.Türkçe yaşıyorlardı.Ben onlarla olmaktan onur duyuyorum.Doğru yerde bulunduğum için Allah’a şükrediyorum.Hiç bir zaman kula kulluk yapmadım.Güçlünün yanında olmak yerine,haklının yanında olmaya gayret ettim.Böyle kutlu bir hareketin içinde olmaktan da sadece onur duydum.
Ne Mutlu Türküm Diyene.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık