• 04 Mart 2015, Çarşamba 13:06
EmirŞenol

Emir Şenol

Silah Bırakma ile Cambaza Baktırma
 Yıl 2009.”PKK silah bıraktı ve ekipler halinde teslim olacaklar”.İmralı diye bir makam icat edilmesi ve sanki Çankaya’ya bir eş gibi ifadeler kullanılması.Bu açılım ifadesi nelere kadir oldu biliyor musunuz.”Anaların ağlamaması” bile bu sihirli cümleye alet edildi.”Demokratikleşme” gibi içi doldurulamayan bir toz pembe dünya bile bu sihirli AÇILIM ifadesine kurban edildi.Daha sonra da “Kürt açılımı” başlatıldı. Her şey çok iyiye gidecekti.Hükümetin temsilcileri ile PKK temsilcileri arasında OSLO görüşmeleri başlatıldı. O sırada piyasaya “Habur açılımı” sürüldü.

İşte ta o günlerden beri PKK silah bırakıyor müjdeleri veriliyor.Kimler tarafından mı. Seçimler öncesi Hükümet tarafından.Neden mi.Belki de ortaya sunacakları bir projelerinin olmadığındandır.Belki de kandan besleniyor suçlamalarının muhatapları kendileri olduğundandır.Tarihi olayları incelerseniz sizlerde göreceksiniz.Bütün seçimler de genel tema PKK ve VATAN.Bu 7 haziran 2015 seçimlerinden öncede yine PKK ve terör örgütünün silah bırakması konusu.

Beyler bayatladı bu numaralar.Millet yemiyor.Belki de CAMBAZA BAK oyunu ile yine yedirmek istiyorsunuz.Eğer bu milletin birazcık vicdanı kaldı ise.Birazcık aklı ile ülkesini ve devletini düşünüyor ise.Esasen sadece kendinin geleceğini düşünüyor ise görecektir ki silahlar bırakılıyor teraneleri ile uyutuluyoruz. Kandırılıyoruz.

Sizinle bir fikir jimnastiği yapalım diyorum.
Terörün var oluş sebebi nedir.
Anarşi niçin ve kimler tarafından çıkarılır.
Eğer cevaplarımız emperyalist ülkeler tarafından.Küresel güçler çıkarıyor ise, cevabını bulduk bütün sorularımızın.

Bir sorum da şudur.

Dünyada silah ve mühimmat fabrikalarını kimler kurarlar.

Son yıllarda herhangi bir ülkede bu SİLAH VE MÜHİMMAT fabrikalarından kapanan oldu mu.Silahsızlanma yarışına katılıpta NOBEL ödülü alan bir iş adamı oldu mu.
Eğer bu silahsızlanma olmadı ise.Bu konuda Nobel ödülü alan da olmadı ise.Siz neyin didekodusunu yapıyorsunuz.Kimi ne ile aldatıyorsunuz. Kim,kimlere ne için yalan söylüyor.Yoksa birgün daha iktidarda kalmak için mi bütün dünya kandırılıyor.Bütün bunlar düzmecedir.

Çünkü;Anarşinin terörün bitmesi için önce birilerinin emperyal duyguları bitmesi gerekir.Bir de Silah ve Mühimmat Fabrikalarının kapatılması gerekir.

Ey sevgili dostlarım.Türk Milletinin samimi insanları.Kendini Türk Milletinin birer ferdi hissedenler.Ne Mutlu TÜRKÜM diyebilenler.Köprüden önce son çıkış 7 haziran 2015 seçimleri.

Belirlenen tarih gelene kadar bizleri birkaç kuruşluk şahsi menfaat için sürekli CAMBAZA BAKTIRILACAKLAR.İnşaallah yanılırım da bu konuyu bir daha benzer örnekleriyle paylaşmam.İnşaallah yanılırım da haklı olmak çıktım demem.En nefret ettiğim herhangi bir konuda “Sen haklıymışsın denilmesi.”

Seçimler yaklaştıkça ahlaksızca saldırılar sürdürülecek kanaatindeyim.Siyasi ahlaktan yoksun birileri ortalığı toz dumana bürüyecektir.Milli iradeyi yanlış yönde etkilemek,Milli iradeye yanlış ayar vermeye çalışılacaktır.Suçlarından arınmak için öne sürdükleri Milli iradeyi kendi haline bırakmayacaklardır.

İlki PKK silah bırakıyor kandırmacasıdır.Hem de Terörist başının ültimatom mektubunu devlet adamlarının huzurunda okunması ile.Türkiye Cumhuriyeti Devletini yok sayarak.Her istediğini almasına karşılık bıkmayan yılmayan terör örgütünün yalanına ortak olunması ile.HANİ GÖRÜŞEN ŞEREFSİZ İDİ.

Bir öncesinde Süleyman ŞAH türbesinin taşınmasına;Dinimizin alet edilmesi pek etkili olmaması birilerini yıldırmadı.Haç Umre kültür turu bile seçime alet edilmeye başlandı.

Bakara Suresi,-9 “Allah'ı ve iman edenleri aldatırlar. Oysa onlar, yalnızca kendilerini aldatıyorlar ve şuurunda değiller.

Al-i İmran Suresi-196 ” İnkâr edenlerin ülke ülke dönüp-dolaşmaları seni aldatmasın.

ALLAH TÜRK MİLLETİNE YARDIM EYLESİN

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık