• 28 Mart 2016, Pazartesi 11:30
EmirŞenol

Emir Şenol

Sadece Türk Ol

 Türk muhtaç olana yardım götüren değil.Beklenilendir.

Muhtaç olanlar tarafından beklenilendir.Beklenildiğini bildiği için mazlumlara ulaşandır. Dostluğu güçlüdür.

Siyaseten Türkün başında yönetici olmak özveri ister.Türk Müslüman olduğu için İslam ahlakı ile yönetilmek ister.Son yıllarda Türkün değerlerini aşındırarak yokluğa sürüklemek isteyenler oldu.Hala da duygularıyla oynamaktalar. Değerleriyle konuşan,değerleriyle riyakarca davranan yani kendisine benzeyenler yüzünden yanlış algılara yenik düşürülmek istenmektedir.Kısmen de başarmak üzere oldular.Türk kendisi gibi konuşan herkese inanmakta. TÜRK kendisine benzeyenlerle yarenlik yapmaktadır.

BABA KURDUN YAVRU KURDA NASİHATİ:

Bir gün baba kurt yavrusunu yanına alıp dağlarda gezdirip nasihatler de bulunarak hayatı öğretmeye çalışıyormuş.

“-Oğlum demiş,şu gördüğün üzerinde beyaz renkli kıvır kıvır tüyleri olan şeyin adı koyundur.Tanrı, onları yiyelim hayatımızı devam ettirelim diye bize nimet olarak gönderdi.

Biraz ilerisinde duran iki ayaklı elinde sopa olan şey ise insandır.O bizim düşmanımızdır ondan uzak dur” diyerek devam ederlerken,yavrukurt.

“-Peki baba orada dört tane ayağı olan bize benzeyen şey nedir.”diye sorduğunda,baba kurt .

“-Ah demiş oğlum ona KÖPEK derler bize benzer ama asla bizden değildir. Bir parça kemik için sahibine hizmet,bize düşmanlık eder,esas ona dikkat et” diyerek dersi bitirmiş.

Ey Türk Milliyetçisi;Türk’e ve Türk milliyetçilerine benzemekten kurtul.Türk Milliyetçisi Ülküsü fikrini içine sindir.Unutma ki aslı varken taklidinin hiç değeri yoktur.Tarihin rehberin,İnancın kaderin olsun ki geleceğin sağlıklı olsun. Geleceğinin sağlığı için de nesillerini esas değerlerle beslemelisin.

Ayrıntılarla uğraşmamalısın.Türkçe düşünüp,Türkçe konuşmalısın.Hayallerin de Türkçe olmalıdır.Kendi kaderin,geleceğinin kaderi.Dünya mazlum insanlarının güzel geleceği senin dik duruşunda gerçekleşeceğini bilmelisin.

İnsanlık tarihinde her toplumun karanlık sayfaları olmasına rağmen senin atan mazlumdan yana,haklıdan yana,adaletten yana olmuştur.Tarihinde yüzünü kızartacak hiçbir hadise yoktur.Bundan sonra da olmaması senin elindedir.

Bugün Türk Milliyetçiliği bazı aymazlar tarafından hakir görülse de,nesillerinin bugünleri görmesi Türkler sayesinde olmuştur.Onlar ancak zavallılardır.Ya cahilliklerinden,yada ihanetliklerinden yanlış yoldadırlar.Sen birliğini dirliğini korur dik duruş sergilersen,herkes hatasından dönecektir.

Türkiye'nin,bütün Türk dünyasının birliği,dirliği senin dik duruşuna bağlıdır. Ağaçla uğraşarak vakit geçirme,ORMANA bakmalısınız.

Türk Milliyetçileri bir vücut halinde duruş sergilediği an düşmanları saldırmakta.Ne kadar dik duruyorsan o kadar saldırıya maruz kalmaktasın.

Türk Milliyetçiliğini ağzına almayanlar.Türk Milliyetçileri neden iktidar olamıyorlar diyerek sözde akıl vermeye çalışmaktalar.Kendilerince çeşitli görüşler ileri sürmekteler.

Türk Milliyetçileri kendi kaderiyle baş başadır.Her türlü şaklabanlık yaparak yayınlarını sürdüren televizyon kanallarına saatlerce reklam verenler,Türk Milliyetçilerinin sesi olan BÜNGÜ TÜRK televizyonunu görmezden gelmekteler. Yayın hayatını zor şartlarda sürdüren bu televizyon kanalına destek olmak da hiç kimsenin aklına gelmemekte.Çünkü Türk Milliyetçileri Cambaza baktırılıyor.Ucuz,ayrıntılarla meşgul ediliyorlar.

Türk Milliyetçileri sen sana benzeyenlerden kurtul.Ne Mutlu Türküm Diyene sözünü ruhundan haykıranlarla beraberliğini sürdür.Aydınlık günler yakındır.

“Türk olmak; Anadolu’da her düşen yağmur damlasına hamd etmek.Her çıkan başak için şükretmektir.

Türk olmak;Medeniyetler mezarlığı Anadolu’da dik durabilmektir”.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık