• 28 Nisan 2016, Perşembe 22:47
EmirŞenol

Emir Şenol

Nifak Tohumları Türk Milletinin Geleceğini Karartmak İçindir
 Edebi ,Saygıyı yitirenler her iki dünyalarını da kaybederler.Aklını nefsinin ardına düşürenler şeytanın köleleridir.

Ülkücü Milliyetçi harekete nifak sokulmaya çalışılıyor senelerdir.Neden ülkücü hareket ile uğraşılıyor.Çünkü Türk Milletinin kaderi ile ilgilenen duyarlı bir topluluk ÜLKÜCÜLER.

Refleksleri olan bir topluluk.Aksiyoner Türk Milliyetçiliği fikrinin savunucuları. Ülke de cereyan eden her olumsuzlukta hemen tepkisini koyabilen bir topluluk. Senelerce hakkını hukukunu savunduğu Türk Milleti,siyaseten teveccüh göstermese de bu kitle hep milletinin yanındaydı.Çünkü “Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik”diyorlardı.

Nifak sokuldu.

Konu Türk milletinin sağlam örgütünü içeriden yıkmaktır.Kimse MHP’nin iktidar olmasını istemiyor.Sürekli ayar.ayar.ayar.

Şu an Türkiyenin gündemini konuşan var mı.

Ülkūcūler konuşurlardı bir zamanlar.Şimdi onlarında meşgul oldukları konular var.Meralci,Sinanci,Koraycı,Selimci,Bahcelici,Sazakçı,Özdağcı.Ayıkla pirincin taşını.Ey Türk Milleti kaderinle başbaşasın.Titreyip kendine dönmelisin.Atandan bir düsturdur.
Bir çok konu;Unutturuldu,unuttuk.Yetkililerin savunduğu,çocuklara tecavüz edilen vakıf mağduru olanları.Şehit olanları ve yakınlarını.Güney Doğu da neler olduğunu.Hırsızlıklar.Soysuzluklar.Paralel ABD.Paralel Bölücüleri.Irak ve Suriye de kurulan devletler.Elektrik zamları.Rusya ile kavga.Çiftçinin,Turizimcinin içinde bulundukları açmazlar.Yunanistanın Egedeki adalarımızı gaspını.Ülkemizi saran mülteci yangınını.Hem mülteci vatandaşlar perişan.Hemde Türk Milleti.

Açılımcı yönetim şu an,açılım orkatlarına savaş açmış durumda.Ne imralı,ne kandil.Yapılan kirli pazarlıklar unutuldu.Milliyetçilik damarları kaşınmaya başlandı.Çünkü Milliyetçiler dağıtılıyor ve buranın aktif zinde bireyleri yanlarına çekilmeli.Yani uğraşmadan iktidar oltası.Bir kısım eskilerin yanına yeni eskilerin katılması.

Bu atılan çengellerle bazı rakip siyasi genel başkanlar ve yardımcıları şu an ülke yönetimindeler.MHP üzerinde oynanan oyunları anlayabiliyor musunuz.Sıradan bir parti ve yönetimi ile ilgili savaş değil.Türk Milletinin dinamik kitlesini dağıtmak.BOP önünde tek engel olan bu kitleyi dağıtmak.Dağılan guruplardan faydalanmak.

Bizim dava adamı Türk Milliyetçisi Ülkücülerin daha önemli işleri mi var dersiniz.

‘’Geçmişini iyi bil ki,geleceğe sağlam basasın.Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini şaşırmayasın.’’Mevlana

Bana bu sözü hatırlatan, son zamanlarda nereden geldiğini, atalarını unutup, yaşadığı kültürü beğenmeyip, sürekli yabancı hayranlığı içerisinde bulunan, her fırsatta ülkesini ve insanını yerip, yabancı hayranlığı içinde olanlar.

Şeyh Edebali’nin Osman beye nasihatinden satırları sizlerle paylaşayım dedim.Atalar sözüdür.

“Şu üç kişiye; yani cahiller arasındaki alime,zengin iken fakir düşene ve hatırlı iken, itibarını kaybedene acı! Unutma ki, yüksekte yer tutanlar,aşağıdakiler kadar emniyette değildir”.Edebali

“Haklı olduğun mücadeleden korkma! Bilesin ki atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli (korkusuz, pervasız, kahraman, gözüpek) derler”.Edebali

“Osman! Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın”.Edebali

“Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın”.Edebali

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık