• 04 Temmuz 2015, Cumartesi 15:29
EmirŞenol

Emir Şenol

Münafıklar Kim
Bilgi büyük adamı alçak gönüllü yapar, normal adamı şaşırtır, küçük adamı ise kibirlendirir.

İleri demokrasi, yeni anayasa, demokratikleşme, açılım sakızı çiğneyenler, asker-polis-vatandaş katili terör örgütü ile pazarlık yapanlar, inandıkları İslam dini’nin kutsal kitabı Kur’an hükmüne rağmen haçlılarla işbirliği yapanlar, Deve midirler, Kuş mudurlar.

Hikâyeyi bilirsiniz. Hani, devekuşuna sormuşlar ya; “Deve misin, kuş musun. O da, ben deveyim demiş. O halde koş demişler. Ben kuşum, koşamam demiş. Madem kuşsun, o halde uç demişler. Ben deveyim, uçamam demiş.Yani, ne develiğin gereğini yerine getirebilmiş, ne de kuşluğun.

Bence, aynı soruyu, dinci görüntülü kişilere de sormak gerek. Siz; Müslüman mısınız, münafık mısınız.Ne diyeceklerini, nasıl cevap vereceklerini gerçekten merak ediyorum. Çünkü bunların Müslümanlıkları da sahte, sözleri ve yaptıkları da.

Aynen devekuşu gibiler. Ne develer, ne de kuşlar.Münafık kafirden daha alçak. Kur’an-ı Kerim’de 3 sınıf insandan söz edilir. Mü’minlerden, Kafirlerden ve bir de Münafıklardan.Ve buyrulur ki; Münafıklar, kafirlerden daha tehlikelidir. Hatta,daha alçaktırlar.

Çünkü, kafir olanı herkes bilir ve ona göre tavır alır. Münafıklar;Kah Müslüman görünürler, kah kafirlerle iş tutarlar.Fırıldaktırlar.Dolayısıyla, onlara güven olmaz.

Aynı tehlike;Müslümancılık oynayan münafıklar için de geçerlidir. Müslüman geçinenlerden kork.Müslüman geçinenler ile Müslümanlıktan geçinenlerin sayısı da yabana atılmayacak kadar çoktur.

Türkiye’nin bağımsızlığını ve bağlantısızlığını savunup, bu ülkenin peyk olup sömürülmesine karşı çıkan ve bunun da gereğini yapan samimi Müslümanlar, demokratlar, milliyetçiler vardır.

Müslüman geçinenler de vardır. Hem komşularla sıfır politika derler, hem saygın dış politika ile bölgesel güç olduk derler,Yeni Osmanlıyız derler,Türkiye kalkınıyor diye nutuk atarlar,hem de ABD-İngiltere-İsrail gibi şer ülkelerin Müslüman ülkeleri yakıp yıkmasına, Müslümanları katletmelerine ortak olurlar. Dillerinde İslam ama kollarında 40 bin liralık saat, eşlerinin kollarında 20 bin euroluk çanta,milletin hizmetindeyiz derler.Müslüman geçinenler böyledir işte.

Bir de Müslümanlıktan geçinenler var ki, onları hiç sormayın.Gazetelerdeki yazıları ve TV’lerdeki konuşmalara yansıyan diyalogları hatırlarsanız.Ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.Bunlar, Müslüman mıdırlar, Müslüman geçinenlerden midir, yoksa Müslümanlıktan geçinenlerden mi.Bir başka şekliyle sorarsak; Devekuşu mudurlar, yoksa deve mi veya kuş mu.

Şurası bir gerçek,cahil kesimi ve samimi insanları iyi aldatıyorlar, bilgili, yetenekli, doğruları söyleyen insanlardan korkuyorlar, ABD-İngiltere-İsrail gibi şer üçgeniyle hareket edebiliyorlar,kardeş dost dediklerini bir talimatla satabiliyorlar,Müslümanız diyip Müslümanların katledilmelerine destek olabiliyorlar, haçlıların istemediği Müslüman liderleri devirmede işbirlikçilik rolünü iyi oynuyorlar, atalarının dönekliğini iyi taklit edebiliyorlar ve malı iyi götürüyorlar.

DOSTLAR KİM BU MÜNAFIKLAR.Çevrenizde örneklerini görüyor musunuz. Güneydoğuda Kobanici.Orta Anadolu da Yörük,Türkmen.Başkalarına talkım,kendilerine salkım.Vatandaşa,kemer sıkma,kendilerine hanlar hamamlar.Bu münafıklardan kurtulmak istiyorsan reçete elinde.Bunlardan olacaksan ise,zararı kendine.Kim ne yaparsa kendine yapar.Bizden hatırlatması.

Çevremizde ki olayları Türkçe okuduğumuz gün tedavi başlamıştır.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık