• 29 Şubat 2016, Pazartesi 9:22
EmirŞenol

Emir Şenol

MHP’nin İktidar Yolu Çok Engellidir
 "DEVLET AKLI İLE İNSAN AKLI BİR DEĞİLDİR"

Bu yazdıklarımdan Samimi ÜLKÜCÜLERİN,Milliyetçi Hareketçilerin ,alınganlık gösterip üzülmelerini istemem.Derler ya”Yarası Olan Gocunabilir”.Sözlerim Ülkücü geçinenler ile ülkücüden geçinenleredir.Her devrin adamı olma yolunda yüzü kızarmayan şekilcileredir.Çıkarcılardır.

Milliyetçi Hareket Partisine oy vermeyenler ve vermeyecek olanlar çoktur. Bunlar iyi tanınmalı ve gönüller kazanılarak yola devam edilmelidir.

MHP’den mesuliyeti yok iken hesap soranlar algıya kapılanlar.MHP’yi her konuda sorumlu tutanlar.MHP ye oy vermeyip sorumlu tutanlar.Farkında olmadan İç ve dış mihrakların elinde oyuncak olmuş samimi milliyetçiler.

İllerinde köylerinde beğenmedikleri kişilere kızarak oy vermeyenler.

Okyanus ötesi Paralelciler.

İmralı,asalacı Paralelciler.

Genel Merkeze,ya da orada tanımadığı halde algı sonucu düşman bellediklerine kızanlar.

Adayları şahsen tanımasa da beğenmeyenler.

Eski lakaplılar,Transferlere takılanlar.

Davalarına inanmış CHP’liler.

HDP’li Bölücüler.

AKP’li menfaatçiler.

Sözde aydınlar.

Sözde entelektüeller.

Hiçbir konuda fikri olmadan sandık yolunu tutanlar.Bi çare vatandaşlar.İşi ehline vermeyi düşünemeyenler.

Bu guruplara dahil olanlar Milliyetçi Hareket Partisine oy vermezler.Oylarını almak için Ülkücülere,Milliyetçi Vatanperverlere büyük sorumluluklar düşmektedir.Mahallin insanlarının davaya dört elle sarılmaları gerekmektedir. Milliyetçilerin inandıkları davanın siyasi kitabı 9 IŞIK kitabını okuyarak zamanın şartlarına göre siyasi alana uyarlama çalışmaları yapmaları gerekir.Mahalli iktidarı gerçekleştiren siyasi parti,genelde de başarılı olur.Örneklerini yakın tarihimizde görebilirsiniz.

Mazlum Türk Milletini başı dara düşünce “Nerede bu Milliyetçi Ülkücüler”, diye aranmalarına,Ülkücülerin de olumlu cevap verebilecek olgunlukta ve bilgi birikiminde olmaları gerekmektedir.Sosyal yönleri ile vatandaşlarının yanında olunursa onların oyları alınarak iktidar olunma yolu zorlanır.Dava adamıyım diyenin sahaya inmesi gerekmektedir.Nasıl ki yola çıkmadan önce otomobilin yakıtı,yağı gözden geçirilip eksikleri tamamlanıp çıkılıyorsa,Ülkücülerde donanımlarını yaparak yola çıkmaları halinde başarı kaçınılmazdır.

İslam Ahlakı ile ahlaklanmış Türk Milliyetçisi Ülkücülerin,hiçbir algı çığırtkanlığına kulak asmadan davasını vatandaşlarıyla paylaşması gerekir.

Konu Vatan,Millet,Bayrak olunca teferruatla uğraşmadan insanların gönüllerine girilmelidir.

MHP’sini,ne kadar çok kişi iktidar olsun istiyormuş gibi göründüklerine bakmayın.Yolumuz çetin ve engellerle doludur.Herkes görevini yapmaya azami gayret sarf etmelidir.Tuzaklara düşmeden.Zor bir sınavdan geçiliyor.Bir kısım yazar müsveddelerinin Milliyetçileri dizayn edemeyeceği gösterilmelidir.

Siyasi örgütlenmeler mücadelesinde birbirini kırmadan,gücendirmeden eylemini gerçekleştirmelidir.Zücaciyeci dükkanına giren fil gibi davranılmamalı.Ülkücü AHLAKÇILIK yaşanmalıdır.

Daha öncede söylemiştim;Sandık başına gidip oy kullanmakla SİYASETÇİ olunmaz ağalar.Nasıl ki Adliye ye girmekle hukukçu olunmuyorsa.Hastaneye gitmekle de Doktor olunmaz.Okula gitmekle de Öğretmen olunmaz beyler.

"HEPİMİZ ECELİMİZE SÜRGÜNÜZ".Türkün Türkten başka,Ülkücünün de Ülkücüden başka dostu yoktur.Unutulmamalıdır.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık