• 11 Ocak 2017, Çarşamba 12:38
EmirŞenol

Emir Şenol

MHP'nin de kendi fikri olacağını öğrenin

Cumhurbaşkanlığı görev tanımlaması ile ilgili,ya da başka bir ifade ile Yürütmenin şekillenmesi ile ilgili Anayasa değişikliği meclis çalışmaları yapılmakta.Kendi adıma bu konuya ilgisiz değilim.Çok ilgiliyim ve maddeleri de okudum.Hukukçu olmamama rağmen,iyi de anladım.Bazı mihrakların yaptığı gibi sanal alam de kahramanlık yapma peşinde olmam.Edep ve adap dışı tavırlar sergilemem.Kimseyi kırmamak adına yüksek sesle konuşmuyorum.

Millet meclisindeki üyelerin seçiminde oyumu yani vekaletimi verdim.Süre dolana kadar da vekaletim geçerlidir.Konu ile ilgili olarakta farklı pencerelerden bakarak kendime göre değerlendirmelerimi yaptım.Hayatım boyunca bir konuyu iyice değerlendirmek için çok iyi araştırdım.Konular hakkında muhatapları iyi dinleyip değerlendirdim ve oluşan kanaatime sonuna kadar sahip çıktım.

Ülke meselelerinde ve Türklük bilincinde seneler önce kararımı verdim.Türk milliyetçisi ülkücülüğünde karar kıldım.O zamandan bu güne de Milliyetçi Hareket Partisi çizgisinde devam ettim.Kavilleşmem pazara kadar olmadığı için, mezara kadar devam edeceğini yakın çevreme ilan ettim.

İnandığım düşüncemin çizgisini kalınlaştırmak için okudum,araştırdım.Bir söz söylemeden önce bin düşündüm ve kararımı verdim.İnandığım konuda tek kalsam da kararımdan vaz geçmem.Ukalaca,ulu orta konuşmamaya dikkat ettim.Heleki konu,Vatan,Devlet,Millet,Bbayrak olduğunda düşünmemi değerlendirmemi daha da hassaslaştırdım.Vekaletimi verirken de böyle yaptığım için verdiğim karara sonuna kadar sahip çıkacağım.Oyum her daim MHP olmuştur.MHP kurumsal olarak ne karar verirse o kararın yanındayım. Kişisel hareketlerin yanıltıcı olacağını bildiğim için kişiler peşinde gitmeme kararım yine geçerlidir.

Birileri her konuda MHP ve ülkücü hareketi hep suçlarlar.Milliyetçileri yok etme projesi gereği senelerce bu oyunu MHP’nin üzerinde oynadılar.Parti içinden parti çıkardılar olmadı.En sonunda da içeriye nifak sokma oyununu oynamaya başladılar.Rahmetli Türkeş zamanında başlayan bir oyundur.Şimdilerde ise Bahçeli adı üzerinde oynanmakta.Yeni bir oyun olmadığı için ben cambaza bakmıyorum.Vekaletimden eminim.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Liderini suçlamada sınar tanımadılar.

Anarşinin sebebini bile AKP den alıp MHP ye yamamaya kalkıştılar.

Enflasyon ve hayat pahalılığı konusu açılsa yine MHP suçlandı.

İşsizlik konusunda da MHP suçlandı.

Meclis başkanlığı seçiminde de MHP suçlu.Meclis Başkan adayını CHP Cumhurbaşkanı adayı göstermiş ve oy vermemişti.

Haziran seçimleri sonunda;CHP;HDP ile koalisyon olmadı diye yine MHP suçlu.Bir kanatta AKP ile koalisyon olmadığı için suçladı.

AKP ile Hükümet ortaklığı yapılmadı diye MHP suçlu.

15 Temmuz ayaklanmasında da ülkeyi kargaşadan çıkaran MHP hiç takdir edilmedi.Ama bu sefer Olağan Üstü Hal uygulaması olduğu için MHP direk suçlanamadı.Nedense.

Şimdi de Anayasa maddeleri değiştirme suçlaması.

Evet derse AKP’li.Hayır derse de o zaman CHP ve HDP li mi olsun.

Saygıdeğer Türk milletinin her düşünceden fertleri;

MHP fikir partisidir. Senelerdir de siyasi alandadır.Üzerinden ABD aklı ile tanklar geçirilmiştir 12 eylülde.Gönül verenleri de;Bu Ülkeyi Karşılıksız sevenlerden oluşan bir ordudur.Belkide Türk Milletinin sivil savunmada tek gönül erleridir. Oy versen de vermesen de senin için hep mücadelenin içindedir.Ülkeyi en az senin kadar düşünenlerden oluşan bu orduyu serbest bırak.BİLEREK DOST olmuyorsan da,BİLMEYEREK DÜŞMANLIK yapma.Korkma senen için en doğru olanı layıkıyla yapacaklardır.MHP anayasa değişikliğinde tamamen sahadadır.Bu konuyu çekemeyenler saldırmaktalar.HDP bile vatan hainliği suçlaması yapmaktadır.Türkiyenin konuşulan tek partisi ve lekesiz Lideri BAHÇELİ.

Bazı konular var ki ortalık yerlerde konuşulmaz.Aziz Türk Milleti;Milliyetçi Hareket Partisini rahat bırak.Sandıkta oy vermesen de o senin menfaatini düşünmekte.Önce devletim ve milletim diyerek kendi siyasi hayatını düşünmeden hareket etmektedir.Sanal alem klavyecileri sizler kime hizmet etlmektesiniz bilmiyorum da,Türk Millitinden yana olmadığınızdan eminim.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık