• 21 Aralık 2015, Pazartesi 10:39
EmirŞenol

Emir Şenol

MHP’li Ülkücülere ve Teşkilatlara
MHP ve Ülkücülerin bir kısmı kendilerini sil baştan yenilemeliler.İçlerinde ki barışı sağlamalılar.Teşkilatlı çalışmkalara katılmalılar.Toplumda hoşgörülü ve sevilen insanlar olmaya azami gayret sarf etmeliler.Yaşadıkları şehrin, mahallenin ve evlerinin bir tanesi olmalılar.

Doğru ve güzel fikirlerini herkese kabul ettirmeli ve yanlarına almalılar.Yeniden bir gönül seferberliğine bayrak açmalılar.Özlemini çektikleri iktidar için.Türk Milletine ve insanlığa yardım etmek için bu şarttır.

Eğer MHP ile iktidar olmayı düşünüyorlarsa,Siyaseti iyi bilmeliler ve uygulamalılar.İnsanlarımızdan oy almak gerekiyorsa oy almaya yönelik faaliyet.İnsanları Ülkücü yapmak istiyorlarsa da oy düşünmeden çalışılması gerektiğini anlamalılar.

Bütün teşkilatlara da bir görev düşmekte (Genel merkez dahil bütün teşkilatlara).Her ülkücüyü aktif siyasete sokmak için plan proje yapıp hayata geçirmek.Mümkün olabildiğince siyasi çatının dışında kimseyi bırakmadan. Herkese bilgi becerisi nispetin de görev vererek.Onları onure ederek bir çalışma başlatmalı.Zaten yaptık.Bir daha ne gereği var demeden. Usanmadan, bıkmadan,yorulmadan dışarıda bir ülkücü bırakmayacak şekilde davet.

MHP SİYASETEN İKTİDAR OLMAK İSTİYORSA.Ülkücüler de Fikirlerini iktidarda görmek istiyorsa plan ve projeler üzerinde çalışmalılar.Birilerini öteleyerek iktidar olunmaz.

Her teşkilat proje havuzları kurmalı.Genel ve Mahalli seçimler de acilen görev verilmeli bütün ülkücülere.Okunabilir neşriyat yapılabilmeli.Mevcut basın yayın kuruluşlarının takip edilmesi sağlanmalı.Teşkilatlar tarafından kamuoyuna açıkça duyurulmalı.Gerekiyorsa adreslerine çağrıda bulunulmalı.Herkeste mensubiyet duygusu geliştirilmeli.

Ülkücülere de düşen görevler;Hatıra defterlerini kapatıp,günlük oluşturulması hususunda çalışmalar hayata geçirilmeli.Eski hatıralarla vakit harcanılmamalı. Hatıralarını yazmaları ve yayınlamaları hususunda yol göstericilik yapılmalı. Yapılan ve yapılacak her faaliyet için bütün dava gönüllüleri aktif edilmeliler.

Her ülkücü de kendisine bir takım sorular sorup,doğru anlamlı cevaplar bulana kadar öz eleştiri de bulunmalıdırlar.Empati yapabilmelidirler.

-Çevremde kendi refahı için mücadele yaptığım vatandaşların kaçı ile Türkiye ve meselelerini anlatarak yanımızda yer almasını sağladık.

-Herhangi bir konuda kaç mağdur vatandaşımızın mağduriyetini gidermek için ne gibi kalıcı faaliyetlerde bulunduk.

-Kaç kişiye güler yüz tatlı dil ile yaklaşıp gönlünü kazandık.

-Hangi kitabı okuduk ve çevremizdekilerle paylaşarak okuyanlar ordusu oluşturduk.

-Türkiye de gündemin oluşturulmasında ne gibi projeler yapabildik.

-Hangi sosyal projede yer aldık ve farklı vatandaşlarla tanıştık.

-Kaç insanımızın kalbini kazanabildik.

-Siyasi çalışmalarda ne kadar aktif olup,maddi,manevi katkı sağladık.

-Ne zaman bir STK öncülüğü yaparak toplumun bazı kesimlerini hareketlendirdiniz.

-Bakış açılarımızı değiştirerek hangi hadiselere,kimseyi darıltmadan baktık ve bakmayı tavsiye ettik.

-Her konuda çevremizde ki arkadaşlarımızın fikirlerini saygı göstererek dinledik.

Türk Milleyetçisi Ülkücülerinin kaybedecek bir anları bile yoktur:Boşa geçirilecek zamanlarının hesabını da yaradana vereceklerini bilirler/bilmeliler.

Çünkü bilirler ki;Başka Türkiye ve sevdasını çektiğimiz TÜRK milleti yoktur.

”Bir milleti yıkmak için Atom bombasına veya uzun menzilli füzeye ihtiyaç yoktur.O milletin eğitim kalitesini düşürmeniz yeterlidir”.

Bilirler ki;Oyun bitince şah da ,piyonda aynı kutuya konur”.

“Pisikoloji bozulur düzelir,Allah karaktere zeval vermesin”.

Ne mutlu Türk Milliyetçiliği fikriyle düşünebilene/değerlendirebilene.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık