• 27 Eylül 2015, Pazar 10:29
EmirŞenol

Emir Şenol

MHP ve Ahlaklı Lider Bahçeli
 Türkiye de seçimlerin yaklaştığını ve sandıkların açılacağını,iktidarın siyasi rakip seçerek,MHP’ye  taarruza geçtiğini görünce anlıyorum ki seçimler yaklaştı. Birileri sıkıntılı bir seçim yaşayacak diye düşünüyorum.”Seçimler öncesi doğrularıyla tanınan MHP hedef seçilmeli.MHP’ye ve onun Liderine saldırılmalı”.Atılan çamurlar,saldırılar tutmayabilir.Ya tutarsa diyerek,görevini yapmak isteyenlere bir yerlerden görev veriliyor.

1 Kasım 2015 seçimlerinde kimse kimseyi ötekileştirmeden özde bir olmalıyız.Vatan,Devlet,Millet,Bayrak diyenlar ve DİĞERLERİ.Bu konularda samimi olanlar ve DİĞERLERİ.İmanlarında inançlarında samimi olanlar ve DİĞERLERİ.Ülkeyi karşılıksız sevenler ve DİĞERLERİ.1 Kasım 2015 te doğru bir tarafta olmayı diliyorum.

Dostlar;Sizlere bir hatırlatma yapmak istedim.Sayın Bahçeli hakkında yorum yapanların ve MHP tüzel kişiliğini ağzına dolayanların kimler olduğunu hiç merak ettiniz mi.Tam da seçim öncesi.Süleyman Soylu.Numan Kurtulmuş.Bu isimleri hatırladınız mı.Her ikisi de parti genel başkanlarıydı.Sonra da başka bir partiye girdiler.Eski partilerindeyken söylediklerini ve şimdi ne söylediklerine bakarak MHP ve Liderini değerlendirmeyi hiç düşünebiliyor musunuz

1 KASIM 2015 GENEL SEÇİMLERİNDE;YA HERKES MHP YE OY VERECEK.YA DA HİÇ KİMSE. 
Bundan sonra herkes kendi evini barkını, işin, gücünü, vatanını, devletini, bayrağını kendi korusun.7 Haziran da HDP’nin baraj altında kalmaması için oy verme yarışında bulunanlar.Bu vatanın güzelliklerinden en çok sizler istifade ediyorsunuz. Bundan sonra da en çok sizler Vatanın maddi ve manevi değerlerini savunmalısınız.Ben kendi adıma böyle düşünüyorum.Türk Milliyetçiliği hareketiyle tanıştığımdan beri hiç lüks hayatım olmadı.Devletin imkanlarından sınırsızca yararlanmadım.Üstelik her siyasi iktidar,düşüncemden dolayı sıkıntılar yaşattı.Laf aramızda adamın adamı olmamaktan dolayı da çok mutluyum.

Ey Türk Milleti;Ne acıdır ki,defalarca boşanıp evlenenler sana ideal evliliği anlatır.Zengin din tacirleri,fakirliğin güzelliğini anlatır.Filimlerde memleket meseleleri;Tarihini muhteşem yüzyıl magazininden öğretirler.Lüksün,israfın içinde ki bazı din tacirlerinden dinini.Hırsızlar ise dürüstlüğü öğretir. Hayırseverliği rüşvetçilerden.Yüzsüz siyasetçilerden siyasi ahlakı.Paçavralardan haberleri.Soytarılardan da sanatçıları öğrenmeye kalkarsan sonunda hayallerini karıştırırsın.

7 Haziran 2015 seçimleri sonrasında iki üst düzey yetkili erken seçimi işaret etmesine rağmen,bizlere “SİZ MHP’yi suçlayacaksınız.Ardından da hareketin liderini tatışacaksınız” denildi.Bazı sığ düşünceli şahsiyetler emri alır almaz saldırıya geçti.Onların arasına karıştırıcılar da dahil edildi.Sosyal medya ve yandaş medya kendilerine verilen emirlere uygun yayınlarına aralıksız devam ederek iyi bir algı oluşturmayı başarmak üzereler.Türk Milliyetçisi ve ÜLKÜCÜLER bu oyuna gelmemeli.Kendi siyasi rakiplerine karşı algı oluşturmaya çalışmalılar.Ya da Türkiye siyasetinde olup bitenleri yılmadan yorulmadan komşularına anlatmalılar.

Siyasi hareketin lideri Bahçeli ve ekibi sözlerinde,tesbitlerinde hiç yanılmıyorlar. MHP üst yönetiminde;Öngörülü ve dürüst bir ekip var.Yüzünüzü kızartacak, başınızı önünüze eğdirecek eylemleri yok. Hırsızlık,soysuzluk gibi yüz kızartıcı suçlamalara muhatap değiller.

Türk milliyetçisi ülkücüler çok rahat olun.En sonunda bu millet size oy verip siyasi iktidarı teslim edecektir.Siz kendi davanızı iyi öğrenin ve yaşayın.Göreviniz olan vatandaşları bilgilendirme çalışmalarını da doğru yürütün.Sonrasında da hak yerini bulacaktır.Sizler tuzu kuru vatandaşlardan da iyi bir hayat sürmüyorsunuz.Şehit cenazeleri sizin.Cenazelere omuz atan sizsiniz.Dilencinin bile hayatına bir lira verip giriyorsunuz.Ya öteki vatandaşlar.Hanlar hamalar.Katlar yatlar.Bir elleri yağ da,bir elleri bal da.Çocukları paralı kolejlerde veya yurt dışında okurlar.Sizlere de imam hatibin yolunu gösterirler.Sonunda da ölü yıkayıcılığını layık görürler.Hiç canınızı üzmeyin.Gelecek sizin.Vakit ne zaman gelir bilemem ama,bunlar sıkıyı görünce kaçar giderler.Sizlerin kaçacakları herhangi bir ülkeniz olmadığı için siperlerinizi sağlam tutun.Karşılıksız sevdiniz. Allah bir gün karşılığını verir.

“Türk töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur.Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır.Diğer bir şart,toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır.Millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden,şahsi zevklerden feragattır.Vazgeçmektir.Kişiler kendilerini millet için feda ederler.Türk milletinin büyüklüğü böyle yükselecektir.Onu sizler yaşatacak,sizler yükselteceksiniz.Türk töresinin en önemli bir gereği de sır saklamaktır.”Fikir,iman,ülkü aşkı.İnsanları güçlü yapan bunlardır.Alınan görevleri yapmak ve yapıldığını takip etmek lazımdır.Millet hayatında başarı devamlılığa bağlıdır.Bir fikre,bir ideolojiye, kendisinden daha üstün bir fikirle karşı çıkılır.Karşı fikir kaba kuvvetle ezilemez.Hepiniz birer Türk bayrağısınız.Bayrağı lekelemeyin,kirletmeyin yere düşürmeyin”.A.TÜRKEŞ

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık