• 30 Ekim 2016, Pazar 2:35
EmirŞenol

Emir Şenol

MHP ile uğraşılmasının sebebi

‘Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin’.

Meclis çoğunluğu (YASAMA) elinde olan iktidar.Devleti her organlarıyla  (YÜRÜTMEYİ) elinde bulunduran iktidar.Çıkardığı kanunlarla ve ben yaptım oldu anlayışı ile hareket ederek(YARGIYI) hukuku da kuşatan Siyasi parti ve ekibi eleştirilmez,suçlanmaz. Herkes niçin hep MHP’yi eleştirir ve suçlar.

Mhp ye oy vermeyenler.Hiç oy vermeyecek olanlar.Hep birlikte MHP alayhine tavır sergiliyorlar.MHP dışı insanların tartışmaları eleştirmeleri suçlamalarını bir nebze anlarım.Kendisini MHP’li ÜLKÜCÜ diye vasıflandıranları hiç anlayamıyorum.

Kimse bana Genel Başkan eleştirileri ile cevap vermeyi düşünmesin.Seçim sandıklarında seçmen Genel Başkana değil,Partiye oy veriyor.Genel Başkanlık seçimi ise parti içi delegelerle yapılıyor.Bu seçim ise Parti Delegelerin konuşup tartışacakları bir konu.Bu eylen de mahrem ve iç işlerini ilgilendiren bir konu.Delegenin seçtiği Genel Başkan liderimizdir.

Bence Genel Başkan eleştirileri ile Milliyetçi Hareket Partisi yıpratılmak isteniyor.2010 yılında oluşturulan bir algı acımasızca sürdürülüyor.Dış mihraklı bir oyun olduğunu düşünüyorum.Niçin derseniz BOP.Ortadoğunun,Afrikanın bir kısmı,Asya ülkelerinin bir kısmının haritaları değiştirilecek.Bu projenin EŞ BAŞKANLARINDAN bir tanesi de Türkiye’de ki yetkili.Bu ifade şahsın ifadesidir. Yani dış mihraklı bir oyunun işbirlikçisi.

Kürt açılımı denilen bölücülüğe karşı duran MHP.Bugün adı FETÖ olan ABD projesine karşı dik duran MHP.Devletin organlarıyla oynayan bir siyasi anlayışa karşı MHP dik duruşu.STK saldırıları ile Türk Silahlı Kuvvetlerini yıpratan ve iş yapamaz duruma düşüren de İktidar.Dış mihrakların teklifi ve işbirlikçilerin uygulamalarıyla ihanet oyunlarına dik duran MHP.Her türlü kirli oyunlara Milli tavır sergileyen karşı duran MHP ve ÜLKÜCÜLER.

Bu hareketin üzerinde oynanan oyun ilk değil.Bu sefer ki biraz daha kapsamlı. Makam ve mevki verilerek akıl çelmeler.Sınırsız ekonomik güç verilip dünya nimetleriyle meşgul edilme.Yazılı görsel medya programları ile ahkaki erozyon. Mevcut iktidarın eylemleri tartışılması gerekirken.Niçin MHP.

Oluşturulan algıların tamamı masumane görünüşte.İnsancıl ve demoknatik. Doğu ve Güney Doğulu vatandaşlara bir demet çiçek içinde zehir sunuluyor. Azınlıkların hakları diye LOZAN kazanımları yok ediliyor.SEVR hayata geçirilmeye çalışılıyor.Devletin bütün stratejik fabrikaları ve bankalar yabancılara satılıyor. Satışlardan elde edilen gelirler de yine bir şekilde yabancılara gönderiliyor. Oluşturulan algı ile suçlu MHP.MHP adı yerine sayın BAHÇELİ.

Senelerdir devletin bütün organlarını elinde tutan AKP ve yöneticileri hiç suçlanmaz.Varsa yoksa MHP ve genel Başkanı.Akla hayale gelmedik iftiralarla Bahçeli adı ile TÜRK Milletinin Milli refleksleri yıpratılmakta.

Beyler kötü söz sahibinindir.Yorulmuş iseniz biraz susun ve dinlenin.Sonra kaldığınız yerden kervana katılırsınız.Unutmayın siz ne kadar ülkücü ve MHP’li iseniz Sayın genel Başkan da en azs o kadar MHP’li ve ÜLKÜCÜ.Onun bir de tüzel kişiliği var.Katılırsınız katılmazsınız.Şu an Siyasi kuruluşun GENEL BAŞKANI.Sözleriniz inciltici bile olmamalı.Hakaret etmek ise Türk İslam Ülkücülerini hiç yakışmaz.

‘Emirlere mutlak itaat lazımdır. Laubali,gevşek,disiplinsiz,metotsuz kimselerle davamız yürümez.Her şeyde örnek olmak lazımdır’.

Milli hassasiyetleri olan Tek siyasi parti de MHP.Her konuda bilgili ve tavırlı. Önce ülkem ve milletim diyen.Karşılıksız sevenlerin oluşturduğu bir siyasi yapı.

MHP ile dalaşanların topluma söyleyecekleri bir sözleri mi yoktur.Kendi plan ve projeleri de yoksa dükkanlarını kapatsınlar.MHP ye saldırılar kimsenin işine yaramaz.Hele ki CHP ye hiç yaramaz.İktidar oluşturduğu al gı ile oy devşirebilir. Ülkücü alemin her noktasını siyaseten sömürmekten de geri durmaz.

Muhalefetin her alanındakilerine sözüm yok.Muhalefetliğin görevi.Siyasi rakipler akılları sıra harmandan nemalanmak isterler.Sözüm bizimkilere.Bir de bize benzeyenleredir.Ya bizdensinizdir ya da değilsinizdir.Kimseye kızmaya sitem etmeye hakkınız yok.Bugüne kadar siyasete ne katkı sağladınız da,bu gün ne katkı sağlayacaksınız.Bugüne kadar ÜLKÜCÜLÜK adına yaptığınız bir eyleminiz olmuş ise ne ala.Bildiğim tanıdığım bazılarının böyle bir katkılarının da olmadığını çok iyi biliyorum. Ülkücülük ”Bende ülkücüyüm” demekle olmuyor.

17-25 aralık size bir şeyler hatırlatmıyor mu.Yürütmenin her kademesi diz boyu batakta iken,nedir bu MHP ve Genel Başkan rahatsızlığı.Hele ki muhallif siyasi partilerin ve çakalların algılarının peşinde kendi çatına saldırı.

Kendinizi küçük görmeyiniz. Sizler büyük kuvvetsiniz. Vazifenizi hiçbir zaman unutmayınız. Kuvvet birliktir. Dâvamızın geleceği birliktedir. Birlik, beraberlik içinde olmaktır’.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık