• 29 Mayıs 2015, Cuma 20:16
EmirŞenol

Emir Şenol

Görmez, Duymaz, Konuşmaz
Türkiye nereye götürülmek isteniyor anlamak zor. Kimler ne adına icraatlar yapmaktalar.Birileri birşeyler söylüyor,birileri de şak yapıyor.Şak diye yapanlara gelince ileride ki günlerde onların işleri çok zor gibi geliyor bana. Hatırlayınız.Bir zamanların ÖZ adamı birilerinin emriyle bir çok askeri,hocayı sabahın köründe tutuklayıp,suçlananlar kendilerine isnat edilen suçları öğrenemeden senelerce içeride tutuyordu.ÖZ evlat Paralelci ilan edildi ve bir kenara atılıverdi.Sonra onlar ben mağdurum oyununu oynadılar.Şöyle gözünüzün önünden geçiriverin.Davaların savcıları da ÖZ kardeşine arkasını dönüverdi.

Kim olursunuz,ne olursunuz bilemem ama adamın adamı olma yerine devletin,milletin ADAMI olunuz.

Sonra bu dışlananlardan bir çokları; gazeteciler,sözüm ona aydınlar, televizyoncular,Yetmez ama evetçiler,abantçılar,Türkçe olimpiyatçılar.Her biri Silivri sakini oluverdiler.Bakınız bu tarihi olaylar çok eski değil.Herkes aklını başına almalı.Çok geç olmadan.Son pişmanlık fayda etmez.

Hesap sorama niyetiyle bazı paralelci diye adlandırılan vatandaşların bağımsız olarak seçimlere katılmaları da çok ilginç değil mi.Niyetleri nedir bu vatandaşlarımızın.Demokrasi mi.Bağımsız girip mecliste gurup oluşturmak mı.Bence hemen adaylıktan çekilip kendi fikir dünyalarında bir partiye katılmaları ve o cenahta çalışmaları gerektiğine inanıyorum.

Son günlerin modası MERSELES.Patron önüne gelene hediye yağdırıyor.Bir zamanlar ÖZ evlada da hediye edilmişti hatırlayınız.Nerede o günler.Nerede bu günler.Son zırhlı için ise durum biraz daha farklı.

Belki son günlerin aktörü (ÜÇ MAYMUNU OYNAYAN)bir şeyleri göremiyor olabilir.Duymuyor da olabilir.Zaten konuşma yetkisi olmadığı için sesini duyan da yok.Sadece bir söz söyledi hatırlayınız.”İbreti alem için iade edeceğim merselesi”dedi.Dedi de ne kazandı kupon çekilişinden.ZIRHLI MERSELES. Yanında da hediye (promosyon) olarak bir görev uçağı.Sayın sahip unutma güçlü,kudretli ÖZ kardeşi.Emsal gösterilen kişide çok ilginç.PAPA.Papa’nın da varmış özel uçağı.Vatikan hemen yalanlayıverdi uçak meselesini.Bence İslam dininin Peygamberi örnek gösterilmeliydi PAPA yerine.Bu konu çok su götüreceğe benziyor.

YİYİN İÇİN İSRAF ETMEYİN.

KUL HAKKI YETİM HAKKI YEMEYİN.

Hani bir zamanlar memur kadrolulara yetkililer ne diyorlardı.Siyaset yapacaksanız çıkarınız resmi elbiselerinizi ve siyasi sahaya giriniz.Kimler patronun değini yapacak ve ne kazanacak.Kimler de gazabına uğrayacak.GÖRMEZ NE ZAMAN GÖRÜP,SÖYLENENLERİ DUYACAK VE YETKİSİNİ KULLANIP DOĞRULARI KONUŞACAK.Baş yetkili bile mücadele edeceği” 3 Y” yi söyleyemiyor. Yoksulluk.Yasaklar.YOLSUZLUK.Sonuncuyu kendiside ifade edemiyor.Neden acaba.”İki ucu yağlı değnek” deyimi vardı ey sayın GÖRMEZ.Sen bir kere Papa ile aynı dini vecibelerden mesul değilsin.Sen Peygamberimiz Hz.Muhammed’i örnek almalısın.Seni Ruhban sınıfında değerlendirenlere DUR diyebilmelisin.

Çerezci yetkiliye gelince durum iyice vahim.Bir milletin gözünün içine baka baka alay ediliyor.Sağlık bakanlığı bütçesinden çok parayı MAKAM ARACI almaya harcıyorlar.İsraf değil mi ey Görmez.N e zaman dilin çözülüp konuşacaksın. Nereye kadar ÜÇ MAYMUNU oynayacaksın.Bu dünyalık ömür için değer mi.İmamı Azam Ebu Hanife’nin hayatını bizlerden iyi biliyorsundur. Ömer Nasuhi Bilmen hocanın hayatını da biliyorsundur.Bizim bildiklerimiz yanlış ise lütfen sende bir uçak yolculuğunda konuş bilgi ver.

Asgari ücreti artıracağını söyleyen muhalefeti,iş adamlarına şikayet etmek hangi akla hizmettir acaba.Sayın Yetkili bey.Devletin uçaklarıyla, helikopterleriyle,makam arabalarıyla yetim hakkı yeme yarışından çekil ve 77 Milyonun hakkını hukukunu ara.Bu konuda görmesi gereken görmüyor. Duyması gereken duymuyor.Konuşması gerekn konuşmuyor,Hülasa bu dünyada,BİR KİŞİ bir tarafa DİĞER İNSANLAR öbür tarafa.İlginç değilmi.

Evet efendimciler sizlere bu hesap sorulmayacak mı zannediyorsunuz.Ben Allaha ve Kur-anı Kerime inanıyorum.Size hesap sorulacağına da.Gelin sizlerde inanında son günlerinizi MİLLETİN YANINDA GEÇİRİNİZ.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık