• 07 Şubat 2015, Cumartesi 13:26
EmirŞenol

Emir Şenol

Dava Adamlığı
Herkes fikir adamı olamaz.Herkes lider olamaz.Herkes yönetici olamaz.Hele hele herkes ÜLKÜCÜ olamaz.Ülkücülük ben ülkücüyüm demekle de olunmaz.Bu konuda defalarca herkes yazdı.Herkes konuştu.Bütün tanımlar doğrudur.Ülkücü için kolay bir hayat vaat edilmemiştir.Tarih sahnesinde ki ”DAVA ADAMLARINI” şöyle bir inceleyin.Hayatlarını okuyun.Her birinin hayatı çileler ile doludur.Eğer zor olmasaydı herkes yapabilirdi bir şeyler.Zor ki, zoru başarmak özel insanlara düşüyor.Ya bu özelliği yaşayacaktır ülkücü.Ya da sıradanlığa talip olacaktır. Sıradanlığa talip olunca da sıradan yaşayacak.

Ülkücüler kendileri için yaşamıyorlar.Mesuliyetleri çok ağır.Türklük.Anadolu coğrafyası.Orta Asya.İslam alemi ve bütün mazlum insanlık.Ülkücülerin iktidar olmalarını bekliyor.Artık eleştirileri bırakarak davamıza inanalım ve yanımıza oy verecek insanlar toplayalım.Bu saatten sonra kimseyi ülkücü düşünce ile donatamayız.Sadece oya tahvil etmeliyiz.Eğer onu da başaramıyorsak,kendimizi sorgulayalım.Bir ülkücü yürüdüğü zaman ardında dağlar yürümelidir.Eğer toplumda bir değer olarak bilinmiyorsa da kendini sorgulamalı ülkücü.Eğer birilerinin gölgesinde yaşıyorsa kendini sorgulamalı.Ülkücü şemsiye altına girmez.İnsanlığa şemsiye olur.

Ne zaman dedikodu cinsi konuşmaları bırakırlar, o zaman iktidarı yakalarlar. İnsanlığa karşıda borcu öderler.İnsanlık hizmet beklerken ülkücü atalet içinde yaşayamaz.Ülkücü yanlış olan her fikre ve davranışa karşı dik durabilen insandır. O sebeptendir ki insanlık adına iktidar olmaya çalışmalıdır.

Her sinsi yapı onun güçlü olmaması için çaba sarf ediyor.Gönül seferberliğini başlattığı an başarılı olacaktır.Kendini yenileyip yanına dostlar topladıkça insanlık için görevini yapacaktır.Ülkücü bunu biliyorsa ve yürütmeyi yakalamak için çaba sarf etmiyorsa VEBAL ALTINDADIR.

Her ülkücüyü bir daha “DOKUZ IŞIK” kitabını okumaya davet ediyorum.Yazan ALPARSLAN TÜRKEŞ. Fikir takımında olanlar ise bir çok dava adamı.Yeni nesil bilemeye bilir bu dava adamlarını.Büyüklere düşen görev hatırlatmak.

Hatırlatmalarıma kimse alınmasın.Hiç bir kimse onları (ÜLKÜCÜLERE) bir şekilde sahneye sürmeden,kendilerinin sahnede olacaklarını umuyorum.

Aksiyon hareketi olan Türk Milliyetçiliği dünya mazlum milletlerinin de umudu olmuştur.Günümüz olaylarını gözlemlerseniz görürsünüz ne kadar mühim insanlar olduğunuzu.Bütün siyasi yetkililer her seçimde sizlerin unvanlarıyla seçimleri yürütmekteler.Sizlerin eskilikleriyle bile aynı karede bulunarak medet ummaktalar.Her siyasi yapı sizlerin siyasi merkezi olarak hayatını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi ile ve onun kadrolarıyla uğraşmaktalar.Zamanı gelince de taktir eder ifadeler kullanmaktalar.Sadece seçimler öncesi sizlerin ipine sarılmaktalar.

Bu olaylarda göstermektedir ki sizler gerçekten DAVA ADAMLARI tarafından yetiştirilmiş,gerçek Vatanperver,Milliyetperver Allah dostlarısınız. Dostça, dostları seversiniz Allah için.Düşmana kızar mücadele ederseniz de Allah rızası için yaparsınız.Sizler kendinizi ispatladınız.Geliniz Türk Milletinin önüne geçiniz.Sıkıntılı günlerinden kurtarınız.Ergenekon Destanını bir daha TÜRK MİLLETİNE yaşatınız.Tarih yazan atalarınızı örnek alınız.Milletimizin başı ne zaman sıkıntıya düşse mutlaka kurtuluş yolunun bulunacağını siz bilirsiniz.

Çünkü;Tertemiz mazinizle,tertemiz geleceğe yürüyecek Türk Milliyetçiliği Ülküsü ile yetiştiniz.Entrikaları tanımadınız.İkiyüzlülüğü ihanet saydınız.Tarihte başınızı öne eğeceğiniz bir anınız olmadı.Alnı ak,yüzü pak yaşadınız.Hiç kimseye uşak olmadınız,kimseyi de uşak görmediniz. Kutlu bir sevdanın neferlerisiniz. Dünyanın,AHİRET HAYATININ imtihan alanı olduğunu hiç unutmadınız.

Beni af ediniz.Sizi size anlatmaya çalıştığım için.Allah herkesin gönlüne göre versin.MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık