• 24 Mart 2015, Salı 9:44
EmirŞenol

Emir Şenol

Çifte Bayram Nevruz ve MHP Kurultayı
 “Siyasetle ilgilenmeyen aydınları bekleyen kaçınılmaz sonuç;Cahiller tarafından yönetilmeye mahkum olmaktır”.

”Sana gelen iyilik Allah‘tan, her kötülük ise nefsindendir”.Nisa-79

“İnanıp nefsini ıslah edene korku ve üzüntü yoktur”.Enam-48

21 mart NEVRUZ BAYRAMI.Milyliyetçi Hareket Partisi 11.Kurultayı bütün Türk milletine hayırlara vesile olur inşallah diyorum.Türkün bahar bayramı bütün TÜRK dünyasında coşku ile kutlanmaktadır.Bahar bayramı Türkün ve tabiatın canlanması olarak kabul edilir.İyi dilek temenniler de bulunmakta bir Türk vatandaşı olarak bizlere bir borçtur.

MHP 11.Kurultay da çok güzel mesajlar verdi.

Başta birlik beraberlik ruhu mesajı.Bin yıllık kardeşliği yaşa ve yaşat.Hiç kimseye verilecek ne bir vatandaşımız,ne de bir karış toprağımız vardır.Her türlü bölücülüğe,bölgeciliğe karşıyız.

Geşmişe saygı ruhu mesajı.18 Mart Çanakkale’yi Anadolu’ya geçilmez kılan Şehitlerimiz.Bizlere emanet ettikleri vatan topraklarının kutsallığı.Bizlerinde aynı duygularla torunlarımıza emaneti devretmemiz gerektiği.Geçmiş ile geleceğe köprü olma.

Yoksullukla yolsuzluklarla mücadele azmi ruhu mesajı.17-25 Aralık adalete teslim edilmeyen suçluların millete adalet önünde hesap vermelerinin gerekliliği.Her kim olursa olsun adaletin önünde hesabını vermeli.

Haksızlıklarla,hukuksuzluklarla mücadele ruhu mesajı.Demokratik sistemin her kurumuyla çalıştırılması.Yasama,yürütme,yargı erklerinin insanlık adına hizmet etmesinin gerekliliği.

Her türlü haksızlığın.Bölünmüşlüğün.Derin yaralar açmaması için Türk Milletinin silkinip kendine dönmesinin zamanının geldiğini hatırlattı.

KURULTAY alanında ilginin yoğunluğu.Bu yoğun ilginin dünyanın her yerinden olması da dikkatlerden kaçmamıştır.MHP kadrolarıyla 7 Haziranda yapılacak seçimlerle devletin yönetimine talip olduğunu bir daha sergiledi.Bundan sonra söz; Seçimlerde görev alacak olan teşkilatlarda ve adaylarda.Kenarda köşede sessizce duran TÜRK Milliyetçisi ülkücülerde.Herkese düşen önemli bir vazife de durmadan,yorulmadan doğruları öğrenip insanlarla paylaşmak.
Öncelikli konu kötü gidişe dur demek.Sonrasın da ülkeyi yönetecek ehil elleri seçmek.Milliyetçilere.Milliyetçi Hareketi savunan ÜLKÜCÜLERE büyük görev düşmektedir.

Kim Millet adına yönetime talip olanlara engel olmak için bir hardal tanesi zarar verirse suçludur.Bu süreçte ilgisiz kalanlar.Banane diye düşünenler.herşeyi bir kere daha düşünmelidir.

Herkes küçücük şahsi çıkarlarını.Şahsi algılamalarıyla yanlışta ısrarı bırakmalıdır.Çünkü Türk Milliyetçileri ülkücülerinin yarım asırlık mücadelesi sekteye uğrarsa.Uğratanlar da suçludur.Bilerek veya bilmeyerek hiç kimse suçluların suçlarına alet olmamalıdır.

Türk Milleti hizmet bekliyor.Satılan birikimlerini geri almak istiyor.Evlatlarının katillerinden hesap sorulmasını bekliyor.Adalet önünden kaçanların adalete teslim edilmeleri 17-25 aralık hesabının alınmasını bekliyor.Tüyü bitmemiş yetimlere haklarının iade edilmesini arzuluyor.Saltanatın sona ermesini.Kin ve nefret duygularının sona erdirilmesini.Yarınından emin olarak yaşamayı arzuluyor herkes.

Slogan da,geleceğe uygun.BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE.Biz hazırız 7 haziranda bizimle yürü.

MHP Kurultayı sona erdi.Çifte bayram kutlu olsun.

1160 delegenden,1149 delegenin oyunu alan bir Genel Başkana EYVALLAH denilir.Hayırlı olsun denilir.İktidara gelmek için yürüyelim denilir.

Millet için devlet için bütün küçük menfaatleri bir kenara bırakarak birlik olup yanındayız demek gerekir.Dedikoduları bırakıp,hergün bir insanımızı bilgilendirip oyuna talip olmalıyız.Kimseyi ÜLKÜCÜ yapmak gibi bir mecburiyetimiz yoktur.Allah TÜRK Milletinin ve TÜRK Vatanının yardımcısı olsun.Çok zor bir coğrafyada yaşıyoruz.

Bedeli ağırdır.

MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık