• 12 Şubat 2015, Perşembe 19:54
EmirŞenol

Emir Şenol

Bengü Türk ve Ortadoğu
Türk Milliyetçileri ülkücülerinin belli başlı yayın organları.

Televizyon kanalı olarak BENGÜ TÜRK.

Basılı günlük gazete olarak da ORTADOĞU gazetesi.

Şimdi destek olmanın tam zamanı.

Bir çok ülkücü belki de bu yayın organlarından haberdar bile değiller. Bu yayın organlarına hiçbir firmada reklam vermiyor. Bu iki yayın organı da ayakta kalmaya çalışıyorlar. Bu yayın organlarının hayatta kalabilmelerini başarabilen TÜRK MİLLİYETÇİLERİ iktidar olabilmeye yaklaşmışlar demektir. İsterseniz sizde bu gözle bakmayı deneyin. Ya almak maddi destek olmak için. Ya da alıp okumak için alın. Bunu bir görev olarak telakki edin.

BÜNGÜ TÜRK televizyonu izleyerek televizyon seyretme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.İzlenebilmesi için de çevrenize tavsiyede bulunabilirsiniz. Bu konuyu herkes biraz düşünerek hayata geçirebilse.Her gün nerelere ne paralar veriyoruz. Böyle de yaklaşabilirsiniz.

Bu konu izleyici ve okuyucular penceresinden bakıldığında böyle.Biz birilerine bir görev vererek sorumluluktan kaçmamalı,üzerimize düşeni yapmalıyız.

Gazetenin ve Televizyonun yapabileceği bir şeylerin olup olmadığı meselesi de var.Onların da yapmaları gereken çok konu var.

Bir kere Milliyetçilerin ÇOCUKLARININ ve EŞLERİNİN seyredebileceği bir takım yayın programları gerekir.Madem milliyetçilik-ülkücülük adına her yerde konuşuyoruz.Basın yayın organıda öyle olduklarını söylüyorlar.O zaman onlara biraz fazlaca sorumluluk düşüyor.

Çocuk ve kadın programları için yapılabilecekleri bizlerle paylaşabilirler. Belki de benim yapmaya çalıştığım gibi bilgi paylaşımını köşelerinde yapabilirler.

Ben bu yayın organlarını takip edenlerden biriyim. Her türlü MİLLİYETÇİ yayın organını takip etmeye çalışıyorum.Türk birliğini dirliğini bozmayan her türlü yayın organını izlerim ve takip ederim.Yani Milliyetçi merkezden beslenmeyi başarabilenler ayakta kalırlar inancındayım. Türk Milliyetçiliği fikrimi bütün kaynakları takip ederek zinde tutmaya çalışıyorum.

İlk emir Oku olduğuna göre,iyi bir okuyucu olmaya da çalışıyorum. Her alanda herkesle okuma konusunu gündeme getiriyorum.Sosyal medyada ki görselliklerle,toplumun yönlendirilmesini aşamıyorum.Bu konuları aşabilmede adı geçen bütün yayın organlarına büyük görevler düşmektedir.En azından ben öyle olduğuna inanıyor ve mücadelemi vermeye çalışıyorum.

Sosyal medyada ki milliyetçi guruplarla bu konuları zaman zaman paylaşıyorum.

7 Haziran 2015 seçimleri yaklaşırken,daha şimdiden ülkücü milliyetçi düşünce insanlarına bir takım siyasi oltalar atmaya hazırlanıyor birileri.

Mevcut yayın organlarıyla bir kampanya başlatılmalı.Toplum zinde tutulur ve boş işlerden uzaklaştırılır.Hem de mücadele azmi kazandırılır.İlk kampanyaya TÜRKEŞ üniversitesi adı ile başlanılmalıdır.Her siyasi kişiliğe bir üniversitenin adı verildi.Türkeş adı hiç gündeme getirilmedi.Sadece ÜLKÜCÜLER seçim zamanlarında oy deposu görülür oldu.

Bu ve benzeri konularda bahsettiğimiz basın yayın organlarına büyük sorumluluklar düşmekte.Kitleyi zinde ve aktif tutatabilmek içik herşeyi yapabilmelidirler.Çok izleyiciye ulaşabilme planlarını bulup uygulayabilmeli. Doyurucu ve eğitim programları ile de her eve girebilmelidirler.Onların da işleri zor.Biz gönül veren ülkü sevdalısı,TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİNDE.

Hele bir adım atalım.Gerisini ALLAH tamamlar.Yeter ki inanarak adım atılsın.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık