• 03 Ocak 2017, Salı 18:23
EmirŞenol

Emir Şenol

Beceremedin usta

“İşte bu nedenle İsrâiloğulları'na şöyle yazmıştık:Kim,bir cana veya yeryüzünde bozgunculuk çıkartmaya karşılık olmaksızın,haksız yere bir cana kıyarsa,bütün insanları öldürmüş gibi olur.Her kim bir can kurtarırsa,bütün insanları kurtarmış gibi olur.Peygamberlerimiz onlara apaçık deliller getirdiler;ama bundan sonra da onlardan çoğu yine yeryüzünde aşırıya gitmektedirler”.Maide-32

İstanbul da polisler.Kayseri de askerler.Şimdi de İstanbul da 2017’ nin toplu vatandaş cinayeti.Terör örgütlerinin uyuyan hücreleri uyandırılıyor galiba.Ülkeyi kan gölüne çevirmek için.

Türk milletinin milli birlik beraberlik hücrelerinin uyandırılması sırası gelsin artık.İhanet çizgisi etrafında olan her kademe de ki yöneticileri def etme zamanı geldi de geçiyor.

Şehitlere Allah rahmet eylesin, yaralılara acil şifalar dilerim.Ey Türk milleti,biraz kendini sorgula,bu ülkeyi bu hale nasıl getirdin.Hiç mi vicdanın sızlamıyor.

Şehitlerin gazilerin hesabını vermeden kurtulamazsın.Senin nefsi çıkarının bedelini şehitlere,gazilere ödetemezsin.Onların haklarında boğulursun.

Devleti yönetenlerin görevleri,vatandaşların mal ve can varlığını korumak mı.Yoksa haber sipikeri gibi televiyyonlorda olayları anlatmak mı.Devlet yöneticileri olay mahalline gelip,uzun uzun açıklamalar yapmayıp,gereğini yapmayanlara ,gereğini yapsalar daha iyi.

Ülkeyi,gelecek nesilleri düşünen yoksa,millet oturup düşünmeli.Ya yanlış karar veriyoruz.Ya da bizi kandırıyorlar.Kimler mi. Yöneticilerimiz.Her turlu olumsuzluk (Döviz Krizi,Anarşi,Geçim sıkıntısı,İşsizlik) alımış başını gidiyor,yoneticilerimiz nutuk atıp gülümsüyor.

Terör de de,ekonomik alanında vatandaş kendi durumunu görüp yöneticilerini iyi değerlendirmeli bence.Yoksa aklımızı kullanmayı beceremez isek sonuçlarına katlanacağız unutmayın.

Senelerdir terör insanlarımızı şehit ediyor.Yurtlarda çocuklarımız helak oluyor.Hükümet üyelerinin bu alanlarda çocukları veya yakınları hiç mi yok. Yoksa vatandaşları korumakla yükümlü olanlar sadece kendilerini mi korumak için görevdeler.

Görevlerini unutanları bu aziz millet niçin unutmaz.Birileri aç susuz işsiz .Bir kısım azınlık ise sefahat içinde .

Suçlu kim acaba.

Başaramadın be usta.Ya bilgisizdin konular ağır geldi.Ya da danışmanların cahil ya da haindi.Biraz Türk tarihini bilmiş olsaydın.Komşuluk ilişkilerinde birilerinin gazına gelmeseydin.Etrafında oluşan hainleri,katilleri ve tetikçilerini iyi görürdün.

Biraz milli düşünseydin.Ülke ve insanları bu kadar perişan olmazdı .

PKK bu kadar can almazdi.

FETO ülkeyi bu kadar işgal edip karıştıramazdı.

Bari bundan sonra ÖTEKİLESTİRME kimseyi.Devletler hukukunu iyi öğren ya da tarih bilen birine sor.

Ehil olmayanları ve DİN tacirlerini devlet yönetiminden uzak tut.Akıl ile düşün ve ders al.

En yakın bir Türk milliyetçisinin sözlerini dinle ve uygula.

Dini kuralları ve emirleri de Kuran’ı Kerimden öğren.Din Allah’ındır.

“Geceyi gündüzü, Güneş’i, Ay’ı sizin istifadenize vermiştir. Yıldızlar da Onun emrine boyun eğmiştir. Bunlarda, akıl edenler için dersler vardır”.Nahl 12

“Kur’anı öğüt almak için kolaylaştırdık. Düşünüp öğüt alan yok mu”.Kamer 17

“Size korku ve ümit veren şimşeği göstermesi, gökten su indirmesi, onunla yeryüzünü kuruduktan sonra tekrar canlandırması da onun işaretlerindendir. Bunda da aklını kullanan bir toplum için işaretler vardır”.Rum-24


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


YAZARLAR

tümü
yukarı çık