Hikmet Karaman: Şenol Güneş'i hastanede tanıyamadım

Teknik direktör Hikmet Karaman, Türkiye Kupası'nda yarıda kalan maçta yaralanan Şenol Güneş'i hastanede ziyaret ettiğini ve yaşadıklarını anlattı..

Hikmet Karaman: Şenol Güneş'i hastanede tanıyamadım
 Teknik Direktör Hikmet Karaman, "Şenol Güneş hastaneye kaldırıldıktan sonra ziyarete gittim, tanıyamadım. Yüzü morarmış, kendinden geçmiş, konuşamıyordu." dedi.

Teknik direktör Hikmet Karaman, Türkiye Kupası'nda yarıda kalan maçta yaralanan Şenol Güneş'i hastanede ziyaret ettiğini ve meslektaşının maçın tatil edildiğinden haberi olmadığını söyledi.

Kanal 24'te konuşan Hikmet Karaman, Şenol Güneş'i ziyaretinden izlenimlerini şu ifadelerle aktardı;

"KAFASINDA YARIK VARDI" : "Ben Şenol Hocayı ilk ziyaret edenlerdenim. Çünkü ben gittiğimde yüzü solgundu ve kafasında yarık vardı. Bizzat baktım. Yarık ve kanı gördüm. Dikiş zaten gözüküyor. Çünkü ilk düştüğünde kendisi de elliyor. Bir şey yok."

"BANA MAÇTA PARA ATTILAR": "Bende yaşadım bir maçta 1 lira attılar. 1 lira ya küçücük para. Kafama geldi. Gözlerim karardı ve yere düştüm."

"HASTANEDE BİLE MAÇIN İPTALİNDEN HABERİ YOKTU" : "Ben hastanede tanıyamadım. Yüzü morarmış, kendinden geçmiş, konuşamıyor. Hastanede 'hocam geçmiş olsun' dedim. 'Maç ne oldu hakem oynatıyor mu maçı' dedi. O ana kadar haberi yoktu iptalden."

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER