Fenerbahçe Kapattı! Kulübe Ulaşılamıyor! Taraftarlar Şokta...

Fenerbahçe Kulübü'ne ait internet sitesi, tv, radyo ve sosyal medya hesapları kapandı!Fenerbahçe bugün saat 19.07'de tarihi bir adım atacak. Mali bağımsızlığını sağlamak için "1 yılda 1 milyar lira" sloganıyla başlayacak olan destek kampanyası öncesi kulübe ait bütün internet ve sosyal medya hesaplarına erişim kapatıldı.Tüm adreslerin bugün "Fener Ol" kampanyasıyla birlikte saat 19.07'de açılacağı öğrenildi.

Fenerbahçe Kapattı! Kulübe Ulaşılamıyor! Taraftarlar Şokta...

Fenerbahçe kampanyası

Fenerbahçeliler bu sabah kulüpleri ve birçok farklı branştaki sportif faaliyetlerle ilgili haberlere bakmak istediğinde büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bu şaşkınlığın nedeni, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün televizyonunun, internet sitesinin, 'Sarı Kanarya'nın ürünlerini satan Fenerium mağazalarına ait internet adresinin, Fenerbahçe radyosunun ve sosyal medya hesaplarının hepsinin kapalı olmasıydı...

 

Camiayı ayağa kaldırmak ve Fenerbahçe kulübüne destek sağlamak amacıyla bugün saat: 19.07'de başlayacak olan "1 yılda 1 milyar lira" kampanyası ile birlikte tüm adreslerinin aktif hale getirileceği öğrenildi.

 

Bilindiği üzere; Fenerbahçe Başkan Ali Koç’un “Kurtuluş Savaşı” olarak tanımladığı mali seferberlik kapsamında kulübü zor durumdan kurtaracak olan kampanya bugün başlıyor...

Öte yandan Alex'in Kadıköy'deki heykelinin de üstü kapatıldı.

"31 MAYIS'A KADAR 65 MİLYON EURO"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, daha önce yaptığı açıklamada, 31 Mayıs tarihine kadar Finansal Fair Play (FFP) nedeniyle gelir elde etmek için kampanya başlatacaklarını belirterek, "Kitlesel kaynak yaratma projemizi başlatıyoruz. 31 Mayıs'a kadar 60-65 milyon euro gelir yaratamadığımız takdirde FFP konusunda Avrupa'ya gitme sıkıntısıyla karşı karşıyayız. Bu ne demek? Avrupa Kupası'na, Şampiyonlar Ligi'ne katılamamak söz konusu" demişti.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER